افشاگری مدیر استقلال از حضور امین قاسمی نژاد در جمع شاگردان مجیدی

به گزارش وبلاگ طراحی من، موضوع حضور امین قاسمی نژاد بازیکن شهرخودرو در استقلال هنوز قطعی نشده و در حالیکه به نظر می رسید قاسمی نژاد پس از بازی با پیکان به جمع آبی پوشان بپیوندد، ولی فرایند حضور او در جمع شاگردان مجیدی طولانی شد و گفته می گردد چند تیم دیگر نیز خواستار جذب این بازیکن هستند.

افشاگری مدیر استقلال از حضور امین قاسمی نژاد در جمع شاگردان مجیدی

احمد مددی مدیرعامل استقلال درخصوص فرایند مذاکرات با مشهدی ها برای جذب قاسمی نژاد گفت: در رابطه با جذب امین قاسمی نژاد، چندین جلسه با باشگاه شهرخودرو مذاکره کردیم که متأسفانه یکی دو باشگاه فضا را غبارآلود کردند و قیمت ها را نجومی کردند.

وی در پاسخ به این سوال که این دو باشگاه تراکتور و سپاهان هستند، گفت: اجازه بدهید من نگویم کدام باشگاه ها این کار را کردند، ولی اینجا استقلال است. اگر بازیکنی عشق به طرفدار داشته باشد، باید از خیلی از مسائل گذشت کند.

او گفت: البته ما تمام تلاشمان را می کنیم تا بهترین رویکرد قاسمی نژاد را جذب کنیم، ولی بپذیرید که شرایط اقتصادی باشگاه ما اجازه اینکه وجه رضایت نامه با آن مبلغ نجومی یا قراردادی که باشگاه دیگری پیشنهاد داده، در توان ما نیست.

مددی در خصوص شرط مهدی رحمتی برای معاوضه قاسمی نژاد با عارف غلامی یا محمدحسین مرادمند به اضافه مبلغی، گفت: این خبر به هیچ وجه صحت ندارد. باشگاه شهرخودرو نه به صورت مکتوب و نه به صورت شفاهی این شرط را به ما اعلام ننموده اند که حتی اگر این شرط را داشته باشند، قطعا مورد موافقت ما قرار نخواهد گرفت.

مدیرعامل آبی پوشان درباره لیست خرید فرهاد مجیدی به برنامه ورزش ایران از رادیو ایران گفت: نام دو بازیکن دیگر نیز عنوان شد و از من درخواست کردند که با این دو نفر به وسیله باشگاه هایشان به صورت کاملا حرفه ای مذاکره کنیم که از همان شب گذشته مذاکرات را شروع نموده ایم و امیدوارم به نتایج مطلوب برسیم.

منبع: فرارو

به "افشاگری مدیر استقلال از حضور امین قاسمی نژاد در جمع شاگردان مجیدی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "افشاگری مدیر استقلال از حضور امین قاسمی نژاد در جمع شاگردان مجیدی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید