ترامپ: ریگان در گذشته رئیس جمهور شدنم را پیش بینی کرد

به گزارش وبلاگ طراحی من، دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا با به اشتراک گذاشتن یک نقل قول جعلی از رونالد ریگان، همتای اسبق خود مدعی شد که ریگان سالها پیش ریاست جمهوری وی را پیش بینی نموده بود.

ترامپ: ریگان در گذشته رئیس جمهور شدنم را پیش بینی کرد

به گزارش وبلاگ طراحی من، رئیس جمهور آمریکا با بازنشر یک پست توئیتری به تاریخ دو سال پیش از یک حساب کاربری با 13 دنبال نماینده، تصویر مشترکی از خود و رونالد ریگان متعلق به سال 1987 را به اشتراک گذاشت.

اگرچه این عکس واقعی است، اما هیچ مدرکی دال بر اینکه ریگان واقعا ریاست جمهوری ترامپ را پیش بینی نموده بود، وجود ندارد. ترامپ نقل قولی از ریگان را به این مضمون بر روی این تصویر قرار داد: هرگز نمی دانم چگونه این را شرح دهم، وقتی که من این مرد جوان را ملاقات کردم، حس کردم دارم با یک رئیس جمهور دست می دهم. سپس ترامپ بر روی این نقل قول منتسب به ریگان نوشت: باهوش!

شبکه اجتماعی توئیتر اندکی پس از بازنشر این پست از سوی رئیس جمهور آمریکا، حساب کاربری مذکور را به طور موقت بست. این تصویر اوایل سال میلادی جاری ابتدا در شبکه اجتماعی فیس بوک به اشتراک گذاشته شد. وب سایت اسنوپز گزارش داد عکس ریگان و ترامپ واقعی است و در سال 1987 در کاخ سفید گرفته شد با این حال گفته می گردد هیچ مدرک و سندی مبنی بر اینکه این حرف ها را واقعا رئیس جمهور اسبق آمریکا درباره ترامپ گفته، وجود ندارد.

رئیس جمهور آمریکا قرار است این هفته نشستی در مورد رسانه های اجتماعی در کاخ سفید برگزار نموده و در آن به ادعاهای مربوط به رویکرد جانبدارانه این شبکه ها علیه او و محافظه کاران بپردازد. شبکه های اجتماعی بزرگی از جمله توئیتر و فیس بوک که به این نشست دعوت نشده اند، طرح چنین ادعاهای را از سوی ترامپ رد می نمایند.

310311

منبع: خبرآنلاین

به "ترامپ: ریگان در گذشته رئیس جمهور شدنم را پیش بینی کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ترامپ: ریگان در گذشته رئیس جمهور شدنم را پیش بینی کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید