دستگیری عاملان نزاع خیابان ولیعصر

به گزارش وبلاگ طراحی من، تهران (پانا) - رئیس مرکز عملیات پلیس امنیت عمومی پایتخت از دستگیری 4 عاملان نزاع دسته جمعی در خیابان حضرت ولیعصر (عج) اطلاع داد و گفت متهمان موجب راه بندان و انسداد و بی نظمی در این خیابان شده بودند.

دستگیری عاملان نزاع خیابان ولیعصر

به گزارش سایت پلیس، سرهنگ سعید راستی در شرح این خبر، گفت: ظهر روز نوزدهم دی ماه سال جاری تعدادی از شهروندان به وسیله سامانه 110 گزارش هایی مبنی بر درگیری و نزاع دسته جمعی و ایجاد راه بندان و انسداد در خیابان حضرت ولیعصر (عج) توسط تعدادی از اوباش قمه بدست، به پلیس اعلام کردند.

وی با اشاره به اینکه بلافاصله تیمی از ماموران پلیس برای آنالیز موضوع به آدرس اعلامی اعزام شدند، توضیح داد: متهمان با مسدود کردن خیابان، ایجاد سر و صدا نظم عمومی را بر هم زده اند و قبل از رسیدن ماموران از محل گریخته اند.

رئیس مرکز عملیات پلیس امنیت عمومی تهران ابراز داشت: شناسایی متهمان در دستور کار نهاده شد و در گام اول تحقیقات پلیسی هویت عامل اصلی درگیری شناسایی و تعیین شد که وی پس از درگیری در مخفیگاهش در شرق تهران پنهان شده است.

این مقام انتظامی با اشاره به اینکه متهم اصلی پرونده در یک عملیات پلیسی دستگیر و پلیس امنیت عمومی انتقال یافت، اضافه نمود: در ادامه تحقیقات پلیسی سه متهم دیگر پرونده نیز در مخفیگاهشان در حوالی نظام آباد دستگیر شدند.

سرهنگ راستی با اشاره به اینکه هر 4 متهم که از اراذل و اوباش سابقه دار تهران می باشند و پیش تر با همین عنوان مجرمانه دستگیر شده اند، خاطر نشان کرد: پلیس اجازه قدرت نماییی به هیچ شخصی را نمی دهد و با افرادی که بخواهند جان و مال و امنیت شهروندان را به مخاطره بی اندازند با هماهنگی دستگاه قضائی با اقتدار کامل با آن ها برخورد خواهد نمود.

وی در انتها از شهروندان خواست: تا گزارش های خود را به وسیله سامانه 110 با پلیس در میان بگذارند.

منبع: خبرگزاری پانا

به "دستگیری عاملان نزاع خیابان ولیعصر" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دستگیری عاملان نزاع خیابان ولیعصر"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید