سامانه خرید و ارسال محصولات مشاغل خانگی راه اندازی شد

به گزارش وبلاگ طراحی من، برای کاهش رفت و آمد مردم و یاری به تداوم اشتغال ها سامانه خرید و ارسال محصولات مشاغل خانگی راه اندازی شد.

سامانه خرید و ارسال محصولات مشاغل خانگی راه اندازی شد

به گزارش وبلاگ طراحی من به نقل از وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، عیسی منصوری، معاون توسعه کارآفرینی و اشتغال وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی با اعلام خبر بالا اضافه نمود: وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی با مشارکت جهاد دانشگاهی کوشش کردند با بهره گیری از ظرفیت بخش خصوصی، علاوه بر بستر سازی لازم برای فراوری ماسک، گان و مواد ضدعفونی کننده، امکان خرید محصولات و دریافت خدمات از سامانه های معتبر و دارای مجوز اینترنتی تحت پوشش سامانه www.ohop.ir را فراهم کردند.

به گزارش ایسنا، وی اضافه نمود : با توجه به شیوع ویروس کرونا در کشور و ضرورت بهره گیری از همه فرصت ها برای برطرف مسائل و مسائل ناشی از شیوع این ویروس، به وسیله این سامانه محصولات مشاغل خرد و کوچک و خانگی به دست مصرف کننده ها می رسد. البته بدیهی است فراهم کردن شرایط برای ارسال ملزومات بهداشتی و سایر اقلام ضروری به دست مردم، می تواند در کاهش تردد در سطح شهرها موثر باشد.

معاون توسعه کارآفرینی و اشتغال وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی اظهار امیدواری کرد که در کنار کوشش شبانه روزی و ارزشمند کادر درمانی و پزشکی و مدافعان سلامت، این اقدام و سایر کارهایی که در سایر بخش های مختلف دولتی و خصوصی انجام می گردد بتواند در قطع یا کاهش زنجیره انتقال کرونا موثر واقع گردد.

منبع: همشهری آنلاین

به "سامانه خرید و ارسال محصولات مشاغل خانگی راه اندازی شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سامانه خرید و ارسال محصولات مشاغل خانگی راه اندازی شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید