سوسیداد 2 - 2 بارسلونا؛ شوک در آستانه ال کلاسیکو

به گزارش وبلاگ طراحی من، بارسلونا در خانه سوسیداد با نتیجه 2-2 متوقف شد و دو امتیاز مهم را از دست داد.

سوسیداد 2 - 2 بارسلونا؛ شوک در آستانه ال کلاسیکو

به گزارش گروه ورزشی وبلاگ طراحی من، در آستانه ال کلاسیکوی حساس مقابل رئال مادرید، بارسلونا در خانه سوسیداد نتوانست به فزونی دست یابد و با نتیجه 2-2 متوقف شد تا با از دست دادن دو امتیاز خود را آماده جدال با رئال مادرید کند.

اولین فرصت بازی در دقیقه ششم و برای سوسیداد ایجاد شد، اما ضربه اویارزابال از گوشه محوطه جریمه با اختلاف کمی از بالای دروازه بارسلونا به بیرون رفت.

اما در دقیقه 11 و با خطای بوسکتس روی یورنته، سوسیداد صاحب یک ضربه پنالتی شد که اویارزابال آن را تبدیل به گل کرد و سوسیداد با یک گل از حریف نامدار خود پیش افتاد.

در دقیقه 15 لوییس سوارز می توانست گل تساوی را برای بارسلونا به ثمر برساند، اما ضربه والی او با عکس العمل زیبای رمیرو همراه شد. دقایقی بعد و با توپربایی بازیکنان سوسیداد، اودگارد از فاصله ای دور شانس خود را برای گلزنی امتحان کرد، اما ضربه او از کنار دروازه بارسلونا به بیرون رفت.

در دقیقه 32 سوسیداد صاحب بهترین موقعیت برای زدن گل دوم شد، اما ضربه پورتو از گوشه سمت راست محوطه با دخالت جرارد پیکه همراه شده و با اختلاف کمی به بیرون رفت.

اما در دقیقه 38 بارسلونا به گل تساوی دست یافت. روی پاس عمقی لوییس سوارز، آنتوان گریزمان با دروازه بان سوسیداد تک به تک شده و با یک ضربه چیپ تماشایی پیروز شد گل اول تیمش را به ثمر برساند.

در دقایق پایانی نیمه اول اتفاق خاصی رخ نداد و توپی از خط دروازه ها گذر نکرد تا دو تیم با قبول تساوی 1-1 راهی رختکن شوند.

اما بارسلونا نیمه دوم را هجومی شروع کرد و خیلی زود به گل رسید. لیونل مسی در موقعیت دو به یک به لوییس سوارز پاس داد تا این مهاجم باتجربه به راحتی دروازه خالی را باز کند.

در دقیقه 52 بارسلونا می توانست به گل سوم هم دست پیدا کند، اما ضربه محکم آنتوان گریزمان از گوشه محوطه با عکس العمل تماشایی رمیرو همراه شد.

در دقیقه 58 بارسلونا یک بار دیگر صاحب موقعیت بسیار خوبی برای گلزنی شد، اما این بار ضربه سر جرارد پیکه از نزدیکی خط دروازه توسط مدافعان سوسیداد بازگردانده شد.

اما در دقیقه 62 این سوسیداد بود که به گل رسید. روی اشتباه لنگله در میانه میدان، سوسیداد صاحب موقعیت شد. ارسال مونرئال با دفع تراشتگن همراه شد و روی ریباند ایساک پیروز شد دروازه بارسلونا را باز کند.

دقایقی بعد سوسیداد با خلق موقعیت مسلم گلزنی تا آستانه زدن گل فزونی پیش رفت، اما ضربات سر مرینو و ویلیام خوزه در دو صحنه متوالی با عکس العمل زیبای تراشتگن دفع شد.

در دقیقه 86 و روی پاس سمدو، لوییس سوارز در گوشه محوطه صاحب موقعیت خوبی برای گلزنی شد اما تعلل او در نهایت باعث از دست رفتن این موقعیت شد تا در نهایت بارسلونا و سوسیداد به تساوی 2-2 رضایت دهند.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "سوسیداد 2 - 2 بارسلونا؛ شوک در آستانه ال کلاسیکو" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سوسیداد 2 - 2 بارسلونا؛ شوک در آستانه ال کلاسیکو"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید