طرح کاداستر 80 درصد اراضی ایلام تکمیل شده است

به گزارش وبلاگ طراحی من، خبرنگاران/ایلام سرپرست استانداری ایلام گفت: برای حفاظت از منابع طبیعی این استان علاوه بر اهتمام دستگاه های متولی نیازمند یاری از سازمان های مردم نهاد نیز هستیم.

طرح کاداستر 80 درصد اراضی ایلام تکمیل شده است

دکتر محمد نوذری با حضور در رزمایش مشترک هماهنگی، امدادرسانی و خدمات رسانی حوزه های منابع طبیعی استان با عنوان این مطلب که تا به امروز طرح کاداستر در بیش از 80 درصد اراضی ایلام صورت گرفته و به جامانده این طرح بطور جدی در سال آینده پیگیری می گردد، اظهار کرد: بیش از یک میلیون و 200 هزار هکتار طرح کاداستر در این استان اجرا شده و اتمام این طرح ها یکی از اولویت های مهم دولت در سال 1400 است.

وی گفت: باید تمامی اراضی ملی ایلام دارای طرح کاداستر باشد که این طرح موجب می گردد محدوده مرزهای طبیعی و کشاورزی برای جلوگیری از هرگونه تخریب معین می گردد.

سرپرست استانداری ایلام یکی از الزامات توجه به منابع طبیعی استان را حفظ و جلوگیری از تخریب آن دانست و تاکید نمود: برای حفاظت از منابع طبیعی این استان علاوه بر اهتمام دستگاه های مربوطه نیازمند یاری از سازمان های مردم نهاد نیز هستیم.

نوذری گفت: چنانچه سازمان های مردم نهاد فعال این استان در حوزه جنگل ها، منابع طبیعی و محیط زیست وارد عمل شوند، می توانیم بیشتر در حفظ این محیط که برای سلامت و حیات مردم بسیار مهم است، پیروز باشیم.

وی با بیان اینکه حفاظت از منابع طبیعی دفاع از منافع ملی است، خواهان تداوم برخورد جدی دستگاه قضایی استان با کسانی که به محیط زیست آسیب می زنند، شد و تاکید نمود: هر فردی که کوچکترین آسیب را به محیط زیست سالم استان ایلام که به عروس زاگرس معروف شده بزند، باید پاسخگو مردم باشد و دستگاه قضا نیز در این راستا همچون گذشته باید مقتدر عمل کند.

سرپرست استانداری ایلام افزود: برای حفاظت از محیط زیست علاوه بر یاری مردم و دستگاه مرتبط با این حوزه، سایر دستگاه های اجرایی استان نیز باید اهتمام داشته باشند.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "طرح کاداستر 80 درصد اراضی ایلام تکمیل شده است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "طرح کاداستر 80 درصد اراضی ایلام تکمیل شده است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید