وزیر نفت: موافق خصوصی سازی پالایشگاه های نفت بودیم و هستیم

به گزارش وبلاگ طراحی من، خبرنگاران : وزیر نفت گفت: ما همیشه موافق خصوصی سازی پالایشگاه های نفت بودیم و الان هم هستیم و این تصمیمی که دولت داشته را ما اجرا خواهیم کرد.هیچ اختلافی میان وزارت نفت و وزارت اقتصاد و من و وزیر اقتصاد نیست و نبوده است.

وزیر نفت: موافق خصوصی سازی پالایشگاه های نفت بودیم و هستیم

به گزارش وبلاگ طراحی من به نقل از ایسنا، بیژن نامدار زنگنه در حاشیه جلسه امروز هیات دولت در جمع وبلاگ طراحی من، در پاسخ به پرسشی مبنی بر علت اختلاف نظر میان وزارت نفت و وزارت اقتصاد و سازمان خصوصی سازی و تأثیر منفی آن بر شاخص ها اظهار کرد: تعجب می کنم که با یک ناپختگی که یک مسئول سازمان خصوصی سازی انجام داد، موجب نگرانی مردم شد. هیچ اختلافی میان وزارت نفت و وزارت اقتصاد و من و وزیر اقتصاد نیست و نبوده است.

وی اضافه کرد: ابتدا گفتند که ما می خواهیم ای تی اف برای پالایشگاه ها تشکیل شود. بعد گفتند لازم نیست و به صورت بلوکی عرضه می کنیم. ما هم دیگر آن مسئله را دنبال نکردیم اما شب قبل از این اظهارات مسئول سازمان خصوصی سازی که یکشنبه شب بود، من در دولت بودم و حرفی نزدم.

زنگنه ادامه داد: دیروز هم که گفتند ای تی اف تشکیل می شود فوری دستور دادم که این اتفاق رخ دهد. اما این چیزها اختلافی میان ما نیست و الان هم تشکیل می شود و در زمان مقررش به آن ترتیبی که وزارت اقتصاد مسئول است انجام می شود و مردم هم از این بابت نگرانی نداشته باشند.

وزیر نفت تاکید کرد: ما همیشه موافق خصوصی سازی پالایشگاه های نفت بودیم و الان هم هستیم و این تصمیمی که دولت داشته را ما اجرا خواهیم کرد.

منبع: اقتصادنیوز

به "وزیر نفت: موافق خصوصی سازی پالایشگاه های نفت بودیم و هستیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "وزیر نفت: موافق خصوصی سازی پالایشگاه های نفت بودیم و هستیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید