اعتراض باشگاه استقلال به میزبانی غیراستاندارد پارس جنوبی در جم

به گزارش وبلاگ طراحی من، معاون ورزشی باشگاه استقلال به شرایط میزبانی تیم فوتبال پارس جنوبی جم اعتراض کرد.

اعتراض باشگاه استقلال به میزبانی غیراستاندارد پارس جنوبی در جم

به گزارش وبلاگ طراحی من، علی خطیر در گفت وگو با سایت باشگاه استقلال درباره میزبانی جمی ها از آبی پوشان در هفته چهارم مسابقات لیگ برتر گفت: ضمن احترام برای باشگاه پارس جنوبی جم، باید بگویم شرایط میزبانی برای این دیدار اصلا مطلوب و در استانداردهای لیگ برتر نبود. بازی ما انجام گردیده و به خاتمه رسیده و استقلال تا فصل آینده به شهر جم سفری نخواهد داشت اما این صحبت ما برای سایر باشگاه هایی است که می خواهند به شهر جم سفر نمایند زیرا به هیچ وجه شرایط میزبانی نزدیک به استانداردهای لیگ برتر هم نیست.

وی اضافه نمود: من نمی دانم در شهر جم هتل خوب و با امکانات وجود دارد یا خیر. اگر هست که چرا به استقلال ندادند و گفتند تیم باید در عسلویه ساکن گردد. اگر هم هتل خوب و مناسب وجود ندارد، که خلاف استانداردهاست. استقلال برای این مسابقه به ناچار در شهر عسلویه ساکن شد. سرمربی استقلال به خاطر احترام به مردم جم و رسانه ها، پس از ورود تیم به عسلویه، حدود یک ساعت و نیم با ماشین در راه بود تا برای کنفرانس به شهر جم رسید و یک ساعت و نیم هم در مسیر برگشت بود و طبیعی است که از تیم خود دور بود. سرپرست تیم هم چنین شرایطی برای جلسه هماهنگی داشت.

معاون ورزشی باشگاه استقلال ادامه داد: روز بازی هم تیم استقلال یک ساعت و نیم با اتوبوس در راه بود تا از عسلویه به جم برسد. طبق قانون، همه تیم ها یک ساعت و نیم قبل بازی هم باید در رختکن باشند و این یعنی استقلال 3 ساعت قبل بازی هتل را ترک کرد. یک ساعت و نیم در جاده بودن در هوای گرم و مسیر پر پیچ و خم قبل از بازی، برای هر تیمی مضر است و یک سفر محسوب می گردد. این شرایط به هیچ وجه مطلوب و استاندارد نیست و تیم های میهمان تیم پارس جنوبی از این شرایط گله مند هستند. درخواست ما از سازمان لیگ و فدراسیون فوتبال این است که فکری برای این مسئله بنمایند. اگر قرار است بازی در شهر جم برگزار گردد، پس طبق قانون این شهر باید هتل مناسب و فرودگاه داشته باشد نه این که یک ساعت و نیم با فرودگاه و هتل فاصله داشته باشد. این موضوع برای تیمهای میهمان مشکل آفرین است. ما این صحبت ها را قبل از بازی مطرح نکردیم تا در مسابقه اثری نگذارد اما حالا که بازی انجام گردیده، زمان اعلام این مسائل است و امیدواریم برای حل این مشکلات مهم، تصمیمی اتخاذ گردد به طوری که شرایط و امکانات بازی برای دو تیم میزبان و میهمان یکسان باشد.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "اعتراض باشگاه استقلال به میزبانی غیراستاندارد پارس جنوبی در جم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اعتراض باشگاه استقلال به میزبانی غیراستاندارد پارس جنوبی در جم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید