باشگاه پرسپولیس به زودی بخشی از مطالبات مربیان و بازیکنانش را می پردازد

به گزارش وبلاگ طراحی من، با وجود مسائل مالی، مسئولان باشگاه پرسپولیس به زودی بخشی از قرارداد مربیان و بازیکنانشان را پرداخت خواهند کرد.

باشگاه پرسپولیس به زودی بخشی از مطالبات مربیان و بازیکنانش را می پردازد

به گزارش گروه ورزشی وبلاگ طراحی من، با فرا رسیدن نیم فصل لیگ برتر مسئولان باشگاه پرسپولیس باید حدود 50 درصد از مبلغ قرارداد بازیکنانش را به آن ها پرداخت کرده باشد، اما این رقم فعلا در حدود 30 درصد است. این موضوع باعث شده تا مسئولان پرسپولیس به تکاپو افتاده و به دنبال تامین منابع مالی باشند تا بتوانند دریافتی بازیکنانشان را به حدود 50 درصد نزدیک کنند.

با این همه بشار رسن بازیکن عراقی تیم پرسپولیس شرایط متفاوتی دارد؛ چراکه او تا پایان آذرماه مبلغی در حدود 330 هزار دلار از پرسپولیس طلبکار است. بشار در دیداری که با مدیرعامل پرسپولیس داشت از او خواسته بود که مطالباتش پرداخت شود و این مسئله یکی دیگر از مسائل مالی باشگاه پرسپولیس است.

از طرف دیگر گابریل کالدرون سرمربی آرژانتینی پرسپولیس فعلا مبلغی حدود 110 هزار دلار از این باشگاه طلب دارد و این در حالی است که مسئولان پرسپولیس باید برای قسط دوم رقمی در حدود 100 هزار دلار دیگر به کالدرون بپردازند.

این مسائل مالی و کمبود منابع باعث شده تا مدیران پرسپولیس در تلاش برای تهیه پول باشند و به نظر می رسد تا قبل از تعطیلات زمستانی بخشی از قرارداد بازیکنان به حساب آن ها واریز شود.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "باشگاه پرسپولیس به زودی بخشی از مطالبات مربیان و بازیکنانش را می پردازد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "باشگاه پرسپولیس به زودی بخشی از مطالبات مربیان و بازیکنانش را می پردازد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید