دوست دارم از مدیرعاملی برکنارم نمایند، نگران بازی با استقلال نیستم

به گزارش وبلاگ طراحی من، حمیدرضا گرشاسبی در حاشیه دیدار پرسپولیس برابر سپیدرود رشت گفت: شرایط تیم ما بسیار خوب است. با بردی که مقابل الدحیل به دست آوردیم از وضعیت روحی خوبی برخورداریم و امیدوارم بتوانیم با پیروزی برابر سپیدرود با روحیه خوب به مصاف استقلال برویم.

دوست دارم از مدیرعاملی برکنارم نمایند، نگران بازی با استقلال نیستم

وی در پاسخ به این پرسش که آیا پاداش برد پرسپولیس مقابل الدحیل را پرداخت نموده اید یا خیر، گفت: پرداخت پاداش در دستور کار ما واقع شده است و به زودی آن را به بازیکنان پرداخت خواهیم کرد.

وی در خصوص شایعه برکناری اش هم گفت: من آرزو می کنم برکنارم نمایند زیرا از بدهی ها و حاشیه هایی که وجود دارد خسته شدم و دوست دارم از این سمت برکنار شوم.

گرشاسبی در ادامه گفت: سختی های زیادی کشیدم و روزهای پرمشغله ای را سپری کردم و هیچ ترسی از اینکه برکنارم نمایند ندارم زیرا پرسپولیس متعلق به مردم است و مطمئنم همیشه بزرگ باقی خواهد ماند.

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس در پاسخ به این سوال که نگران بازی با استقلال نیستید، گفت: هرگز استرسی بابت این بازی ندارم زیرا بازیکنانم با جان و دل بازی خواهند کرد و حتی تاکید داشتم به هیچ وجه این دیدار به عقب نیفتد.

وی در پاسخ به این سوال که دیدار شما برابر استقلال و السد بسیار نزدیک است و نگران نیستید بازیکنی از شما دچار مصدومیت گردد، گفت: مطمئنا بازیکنان شرایط را درک می نمایند ولی محتاط بازی نمی نمایند زیرا می خواهند هم مقابل استقلال و هم مقابل السد پیروز میدان باشند.

وی در خاتمه گفت: باز هم تکرار می کنم، هیچ نگران برکناری ام نیستم و باید منتظر بمانم تا ببینم چه اتفاقاتی رخ خواهد داد.

منبع: خبرگزاری مهر

به "دوست دارم از مدیرعاملی برکنارم نمایند، نگران بازی با استقلال نیستم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دوست دارم از مدیرعاملی برکنارم نمایند، نگران بازی با استقلال نیستم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید