رشت، علیرضا امامی فر: سه امتیاز بازی با پارس از نان شب هم واجب تر بود

علیرضا امامی فر، مربی تیم فوتبال سپیدرود رشت گفت: خوشحالیم که طلسم شکسته شد و به پیروزی رسیدیم.

رشت، علیرضا امامی فر: سه امتیاز بازی با پارس از نان شب هم واجب تر بود

به گزارش خبرنگاران از رشت، علیرضا امامی فر پس از پیروزی یک بر صفر تیم فوتبال سپیدرود رشت مقابل پارس جنوبی جم گفت: خوشحالیم که طلسم شکسته شد و اولین سه امتیاز را کسب کردیم. این مهم بدون حمایت همه جانبه طرفداران خوب مان که در این وضعیت جوی ما را تنها نگذاشتند، میسر نمی شد.

وی ادامه داد: شرایط فنی بازی را به گونه ای که انتظار داشتیم پیش بردیم. انتظار داشتیم پارس جنوبی رو به بازی بلند بیاورد و ما بازیکنان سرزنی داشتیم. پنالتی هم بخشی از بازی محسوب می گردد. می توانستیم در چند صحنه، گل های دوم و سوم را بزنیم. امروز روز خوب رحمان احمدی بود و چند بار توپ های نزهتی، غلامی و مهدوی را گرفت. پارس جنوبی هم شانس هایی برای گلزنی داشت.

مربی سپیدرود با اشاره به عقب نشینی تیمش در اواخر مسابقه توضیح داد: احساس می کنم در نیمه دوم و 20 دقیقه انتهای بازی، تیم ما از لحاظ روانی شرایط خوبی نداشت چون می خواستیم هر چه زودتر به سه امتیاز بازی برسیم که این باعث شد تیم عقب نشینی کند. خوشحالم از این مرحله سربلند بیرن آمدیم و به دنبال این هستیم که در دیدارهای بعدی، شرایط را بهتر و بهتر کنیم.

امامی فر درباره روند ضعیف سپیدرود از لحاظ گلزنی اعلام نمود: در امر گلزنی باید بیشتر تمرین کنیم و این مهم در برنامه کاری ما است. از روزی که به سپیدرود آمدیم، برای امتیازگیری و صندلی سپیدرود حداقل و حداکثر امتیازی در نظر گرفتیم که این مهم میسر شد و سه امتیاز این مسابقه را کسب کردیم. هنوز با چیزی که تا نیم فصل در نظر گرفته ایم، فاصله داریم. باید شرایطی ایجاد گردد که تا انتها نیم فصل، خیال همه راحت باشد.

وی با اشاره به احتمال ورود و خروج چند بازیکن به تیم سپیدرود در انتها نیم فصل اول گفت: با سایر اعضای کادر فنی تیم سپیدرود صحبت می کنیم و اگر احتیاج به تغییر باشد، این تغییرات انجام می گردد. شما می بینید بازیکنان ما تا دقیقه 95 بازی به چه شکلی انرژی می گذارند و با تمام وجود کار می نمایند. شاید احتیاج به تغییر بازیکن نباشد، اما شرایط سختی را پشت سر می گذاریم و باید به ثبات برسیم تا بتوانیم از دیدارهای خارج از خانه، امتیاز بگیریم.

مربی سپیدرود با بیان اینکه همه اعضای کادر فنی این تیم برای موفقیت سپیدرود کوشش می نمایند، گفت: کادر فنی تنها من و علی کریمی نیستیم و یک تیم هستیم. شما باید آمادگی روانی و جسمانی بازیکنان ایرانی را در نظر داشته باشید. و اینکه در سن خودشان تا کجا رشد نموده اند و تاکتیک پذیری آنها چگونه است. با این حال تفاوت میان بازیکنان ایرانی خیلی زیاد نیست. شما پیشرفت را در همه بازیکنان سپیدرود مشاهده می کنید. بازی نزهتی، غلامی و منوچهری را می بینید و می دانید مهدویِ خستگی ناپذیر و عزتی در مقابل مدافعان ما چگونه بازی کردند. این بازیکنان به ما سیگنال می دهد که ما کوشش و پیشرفت می کنیم.

امامی فر درباره اینکه بازیکنان هر دو تیم کمتر از 100 پاس به هم دادند، توضیح داد: وقتی بازیکنان ما زیر 100 پاس به هم می دهند، به خاطر شرایط جوی بود. به قول معروف، سه امتیاز این دیدار از نان شب واجب تر بود و امیدوارم این برد، استارت پیروزی های ما در آینده باشد.

وی درباره اینکه سازمان لیگ پیش از مسابقه، حسین ابراهیمی را محروم اعلام نموده بود که بعداً این حکم نقض شد، اعلام نمود: با مسئولان سازمان لیگ صحبت کردیم. در سِروِر این سازمان مشکل وجود داشت و گفته شد که ابراهیمی محروم است، اما این مشکل حل شد.

مربی سپیدرود درباره درگیری میان مربیان این تیم با کادر فنی پارس جنوبی گفت: فکر می کنم تصمیمات داور و تصاویر تلویزیونی گویای همه اتفاقات بود. بازی سختی بود و تیم داوری نیز تمام کوشش خود را کرد. داور مسابقه خیلی شجاعانه تصمیمات خود را اجرا کرد و با تنش های موجود، می توانید منتظر این صحنه ها باشید. با این حال هر دو سرمربی احترام هم را حفظ کردند و مشکل خاصی نبود.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "رشت، علیرضا امامی فر: سه امتیاز بازی با پارس از نان شب هم واجب تر بود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رشت، علیرضا امامی فر: سه امتیاز بازی با پارس از نان شب هم واجب تر بود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید