لحظات حساس به خوبی عمل نکردیم، آینده روشن در انتظار هندبال

به گزارش وبلاگ طراحی من، امیر فرهادیان در گفت و گو با خبرنگاران، گفت: به عقیده بسیاری از کارشناسان، گروه تیم ما گروه مرگ است و تیم شهید شاملی در سه بازی گذشته بسیار روان و جنگنده ظاهر شد و اگر در لحظه های حساس بازی، بچه ها در ضربات آخر دقت بیشتری می کردند، نتایج دیگری رقم می خورد.

لحظات حساس به خوبی عمل نکردیم، آینده روشن در انتظار هندبال

وی اضافه نمود: پیش از شروع رقابت ها با انجام پنج مرحله اردو آماده کسب نتایج خوب در نخستین تجربه آسیایی خود بودیم اما مصدومیت مجتبی کرمیان یکی از ارکان اصلی تیم در بازی محبت آمیز مقابل مس کرمان، از لحاظ فنی و روحی بر روی تیم ما تأثیر منفی گذاشت و همچنین نتوانستیم از سه بازیکن کمکی شامل دو لژیونر شاغل در اروپا و یک بازیکن فرانسوی که قرار بود به ما اضافه شوند استفاده کنیم و با 14 بازیکن راهی این مسابقات شدیم در حالی که بیشتر تیم های آسیایی از بازیکنان سطح یک اروپایی بهره می برند.

سرپرست تیم شهید شاملی همچنین با اشاره به تجربه گرانبهایی که از مسابقات آسیایی بدست آمد بیان داشت: حضور در جام باشگاه های آسیا تجربه ارزنده ای بود تا از این پس در تورنومنت های آسیایی با دیدی بازتر و عملکردی بهتر ظاهر شویم.

تیم هندبال شهید شاملی کازرون در گروه یک جام باشگاه های آسیا در جده عربستان، پس از قبول سه شکست مقابل تیم هایی از عربستان، کویت و بحرین، در آخرین ملاقات گروهی خود روز پنجشنبه به مصاف تیم العربی قطر می رود.

منبع: خبرگزاری مهر

به "لحظات حساس به خوبی عمل نکردیم، آینده روشن در انتظار هندبال" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "لحظات حساس به خوبی عمل نکردیم، آینده روشن در انتظار هندبال"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید