مهاجم ذوب آهن: تیم ما شایسته صعود به مرحله بعدی لیگ قهرمانان بود، به خاطر تیری آنری شماره 14 را انتخاب کردم

به گزارش وبلاگ طراحی من، ماکائولی کریستانتوس، مهاجم نیجریه ای تیم فوتبال ذوب آهن اصفهان گفت که به دلیل علاقه اش به مهاجم پیشین تیم ملی فرانسه دارد، پیراهن شماره 14 را انتخاب نموده است.

مهاجم ذوب آهن: تیم ما شایسته صعود به مرحله بعدی لیگ قهرمانان بود، به خاطر تیری آنری شماره 14 را انتخاب کردم

ماکائولی کریستانتوس در گفت وگو با خبرنگار ورزشی وبلاگ طراحی من، با اشاره به شکست ذوب آهن در دیدار برابر الاتحاد و حذف از مسابقات لیگ قهرمانان آسیا گفت: همه ما از این اتفاق ناراحت هستیم، ولی بازیکنان در هر دو بازی رفت و برگشت نهایت کوشش خود را به خرج دادند تا بتوانیم صعود کنیم. الاتحاد تیم خوبی است، ولی پتانسیل فنی ما هم بالا بود و می توانستیم از این مرحله عبور کنیم که متأسفانه این اتفاق رخ نداد. ما شایسته صعود بودیم، اما حذف شدیم. حالا باید تمام تمرکزمان روی بازی های لیگ برتر باشد تا بتوانیم نتایج خوبی بگیریم.

مهاجم نیجریه ای تیم فوتبال ذوب آهن اصفهان در خصوص اینکه چرا فوتبال ایران را برای ادامه فعالیتش انتخاب نموده است، توضیح داد: سه هفته است که در ایران هستم. ایران کشور خوبی است و احساس خوبی در اینجا دارم. فوتبال قابل پیش بینی نیست و یک بازیکن نمی تواند پیش بینی کند که در آینده چه اتفاقاتی رخ خواهد داد. وقتی به من چنین پیشنهادی رسید، آن را آنالیز کردم و سپس به ایران آمدم. لیگ ایران هم لیگ خوبی است و می تواند تبدیل به یکی از بهترین لیگ های آسیا گردد.

وی در پاسخ به این پرسش که در جهان به کدام مهاجم علاقه دارد، اعلام کرد: تیری آنری بازیکن مورد علاقه من است که واقعاً فوتبالیست بزرگی بود و به خاطر علاقه ام به این بازیکن، شماره 14 را در ذوب آهن انتخاب کردم. البته مسی و رونالدو را هم دوست دارم.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "مهاجم ذوب آهن: تیم ما شایسته صعود به مرحله بعدی لیگ قهرمانان بود، به خاطر تیری آنری شماره 14 را انتخاب کردم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مهاجم ذوب آهن: تیم ما شایسته صعود به مرحله بعدی لیگ قهرمانان بود، به خاطر تیری آنری شماره 14 را انتخاب کردم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید