گنج زاده تنها طلای ایران را کسب کرد، پایان کار ایران با 5 مدال

به گزارش وبلاگ طراحی من، در روز پایانی این مسابقات تیم کشورمان شانس کسب 6 مدال داشت که حاصل تلاش نمایندگان کشورمان یک طلا، یک نقره و سه برنز بود. در وزن وزن 84+ کیلوگرم و در دیدار فینال سجاد گنج زاده با رجحان 2 بر صفر برابر یامااغلو از ترکیه تنها طلای ایران را در این مسابقات کسب کرد.

گنج زاده تنها طلای ایران را کسب کرد، پایان کار ایران با 5 مدال

وی آنتوخی از روسیه، طاها تارک از مصر، دانیل لاردی از هلند و صالح اباذری دیگر نماینده کشورمان در این وزن شکست داده و به فینال راه پیدا کرده بود. اباذری هم در دیدار رده بندی 2 بر صفر طاها تارک از مصر را شکست داد و برنز گرفت.

علی اصغر آسیابری در مبارزه نهایی وزن 75- کیلوگر برابر استانیسلاو هورنا از اکراین 9 بر 8 باخت و به نشان نقره بسنده کرد. وی با فزونی مقابل میزوف از روسیه، رافائل آقایف از آذربایجان، گاربیوچ از کرواسی، بشار النجار از اردن لوگان داکوستا از فرانسه راهی فینال شده بود.

در وزن 55- کیلوگرم طراوت خاکسار در مبارزه رده بندی 2 بر صفر یامادا از ژاپن را شکست داد و به نشان برنز دست پیدا کرد. وی روز جمعه پس از فزونی مقابل فومیکا از ژاپن، جاما بیتس از آلمان، لونا بوسا از ایتالیا و گورانوا از بلغارستان و شکست برابر ترولوگا به دیدار رده بندی راه یافته بود.

حمیده عباسعلی سرگروه تیم ملی بانوان در وزن 68+ کیلوگرم در مبارزه برای کسب مدال برنز 4 بر صفر سایتو از ژاپن را از پیش رو برداشت و برنز گرفت. وی روز گذشته بعد از فزونی مقابل مولولو از بلژیک و یوزای سوای از ژاپن، برابر ملتم هوکااغلو از ترکیه باخت و به گروه شانس مجدد رفت و در ای مرحله نیز با دو پیروزی برابر مسیونگ لیم از کره جنوبی و آنه لائوره از فرانسه به دیدار رده بندی رسیده بود.

ذبیح الله پورشیب هم در دیدار رده بندی وزن 84- کیلوگرم به آکتاش از ترکیه 6بر2 باخت و از دست یابی به مدال بازماند. ضمن اینکه طی روزهای گذشته مهدی قراری زاده، علی فداکار، مهدیخدابخشی، رزیتا علیپور، شیما آل سعدی و ابوالفضل شهرجردی با شکست برابر رقبای خود از جدول حذف شدند.

این دوره از مسابقات روز جمعه با حضور 661 کاراته کا از 78 کشور به میزبان مراکش در رباط آغاز شده بود.

منبع: خبرگزاری مهر

به "گنج زاده تنها طلای ایران را کسب کرد، پایان کار ایران با 5 مدال" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "گنج زاده تنها طلای ایران را کسب کرد، پایان کار ایران با 5 مدال"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید