بازی با بورنموث آغاز دوباره یا گل آخر جهانبخش؟

به گزارش وبلاگ طراحی من، یک رسانه انگلیسی به آنالیز فهرست خرید و فروش های زمستانی تیم فوتبال برایتون از جمله شرایط علیرضا جهانبخش پرداخت.

بازی با بورنموث آغاز دوباره یا گل آخر جهانبخش؟

به گزارش وبلاگ طراحی من و به نقل از Independent انگلیس، تیم برایتون با بعضی از بازیکنان در شروع باز شدن پنجره نقل وانتقال های زمستانی همکاری اش را قطع خواهد نمود و بازیکنانی جدیدی جذب می شوند.

فدور چالوف، مهاجم 22 ساله تیم زسکا مسکو در ردیف نخست فهرست خریدهای زمستانی برایتون با پرداخت هزینه 15 میلیون پوندی واقع شده است. کیل واکر پترس، مدافع 22 ساله تیم تاتنهام دیگر گزینه انتقال به برایتون است که او نیز قیمت 15 میلیون پوندی دارد. شین دافی، علیرضا جهانبخش، لئون بالوگون و گلن مورای در فهرست بازیکنانی قرار دارند که احتمال جدایی آنها از برایتون در ماه جاری میلادی وجود دارد.

این رسانه انگلیسی درباره شرایط جهانبخش نوشت: شرایط این بازیکن اکنون نامشخص است. او با گلزنی در بازی برابر بورنموث و کار سخت در تمرین های برایتون این شانس را پیدا کرد تا همچنان به بازی اش در این تیم ادامه دهد. جهانبخش از شانس بازی اخیر استفاده کرد تا بهترین گل را برای برایتون به ثمر رساند. آیا این گل اجازه حفظ بازیکن 17 میلیون پوندی را می دهد؟

در ادامه این گزارش آمده است: هر چند گراهام پاتر (سرمربی) تایید کرد که خواستار ماندن جهانبخش در برایتون است و این بازیکن نیز گفته هیچ گاه خواستار انتقالش به تیم دیگری نبود. آیا بازی با بورنموت شروعی دوباره برای علیرضا جهانبخش بود با هدیه ای برای خداحافظی از برایتون؟ با اشتیاق منتظر این پاسخ می مانیم.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "بازی با بورنموث آغاز دوباره یا گل آخر جهانبخش؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بازی با بورنموث آغاز دوباره یا گل آخر جهانبخش؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید