برگزاری کارگاه آموزشی مبارزه با بیماری های رفتاری در لردگان

به گزارش وبلاگ طراحی من، اولین کارگاه آموزشی مبارزه با بیماری های رفتاری در لردگان توسط پزشک داوطلب جمعیت هلال احمر برگزار گردید.

برگزاری کارگاه آموزشی مبارزه با بیماری های رفتاری در لردگان

به گزارش وبلاگ طراحی من، به نقل از سایت جمعیت هلال احمر، به دنبال خبر شیوع بیماری های مرتبط با اختلال رفتاری (اچ آی وی - ایدز) در روستای چنار محمودی لردگان و همچنین احتیاج اهالی منطقه به نحوه پیشگیری، پزشک داوطلب هلال احمر اولین کارگاه آموزشی پیشگیری از این بیماری را در لردگان برگزار کرد.

دکتر سید ناصر عمادی عضو هیات علمی بیمارستان رازی و پزشک بدون مرز با همراهی دکتر هوشنگ امیری؛ دستیار گروه پوست و همکاری هلال احمر لردگان، این کارگاه آموزشی را برای اهالی روستای چنار محمودی در سالن هلال احمر لردگان برگزار کرد.

عمادی هدف از برگزاری این کارگاه را ارتقاء دانش هموطنان در مبحث پیشگیری و درمان بیماری اچ آی وی و ایدز و نیز ایجاد روحیه مضاعف و توانا در مقابل آثار مخرب روحی فردی، خانوادگی و اجتماعی این بیماری مطرح نمود.

وی با تاکید بر ضرورت همکاری مجدانه مردم با گروه های درمانی اعزامی وزارت بهداشت مستقر در منطقه، گفت: اتحاد و همدلی مردم با یکدیگر و با مسئولان یکی از راه های موثر در محدود کردن این بیماری است.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "برگزاری کارگاه آموزشی مبارزه با بیماری های رفتاری در لردگان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "برگزاری کارگاه آموزشی مبارزه با بیماری های رفتاری در لردگان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید