محصولات غذایی با طبع گرم تأثیری بر نابودی کرونا دارد؟

به گزارش وبلاگ طراحی من، این روزها با اوج گیری شیوع ویروس کرونا در کشور بسیاری از مردم از خود می پرسند که آیا مصرف غذاهای با طبع گرم تأثیری بر مقابله با کرونا دارد؟

محصولات غذایی با طبع گرم تأثیری بر نابودی کرونا دارد؟

به گزارش خبرنگار حوزه بهداشت و درمان گروه اجتماعی خبرگزاری وبلاگ طراحی من، ویروس کرونا این روزها به خبر اول بسیاری از خبرگزاری ها و پایگاه های خبری تبدیل شده و اقتصاد بسیاری از کشورها را تحت تأثیر خود قرار داده است.

در این راستا بسیاری از مردم نیز با رصد لحظه به لحظه اخبار کرونا از مبتلایان به این ویروس و احیاناً بهبودیافتگان و درگذشتگان مطلع می گردد و برای مقابله با کرونا ضمن رعایت توصیه های مردم دنبال راهی برای دور کردن خود و خانواده هایشان از این بیماری هستند.

طی روزها و هفته هایی که ایران با شیوع بیماری کرونا تحت تأثیر قرار گرفته، روش تغذیه مناسب و ورزش عامل مهم پیشگیری از ویروس کرونا و مقابله با آن بوده است.

عده ای از پزشکان نیز مردم را به استفاده از غذاها و نوشیدنی های با طبع گرم توصیه می نمایند و بعضی پزشکان نیز با تردید نسبت به این موضوع می نگرند.

متخصص و دانشیار پاتولوژی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی در این زمینه می گوید: استفاده مردم از خوراکی های با طبع گرم سیستم ایمنی بدن وبلاگ طراحی منن را قوی تر می نماید و از قدرت ویروس کرونا خواهد کاست.

حسن اکبری، مردم را به مصرف غذاهایی مانند گوشت گوسفند، روغن های حیوانی، روغن زیتون، روغن ارده کنجد، نان سبوس دار، عسل، خرما، کشمش، بادام، فندق، گردو، پسته، از میوه ها سیب، گلابی، به، انجیر و توت خشک و از حبوبات نخود و لپه توصیه می نماید و متذکر می گردد: این موضوع موجب تقویت سیستم ایمنی بدن برای مقابله با کرونا می گردد.

انتهای پیغام/4078/

منبع: خبرگزاری دانشگاه آزاد آنا

به "محصولات غذایی با طبع گرم تأثیری بر نابودی کرونا دارد؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "محصولات غذایی با طبع گرم تأثیری بر نابودی کرونا دارد؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید