آتش سوزی گسترده اراضی منابع طبیعی شهرستان دماوند

به گزارش وبلاگ طراحی من، فرماندار دماوند از آتش سوزی 10 هکتار باغ و 20 هکتار از اراضی منابع طبیعی از توابع زیارت کیلان در شهرستان دماوند اطلاع داد.

آتش سوزی گسترده اراضی منابع طبیعی شهرستان دماوند

به گزارش ، مجید صفری فرماندار دماوند عصر دوشنبه در جمع وبلاگ طراحی من از آتش سوزی 10 هکتار باغ و 20 هکتار از اراضی منابع طبیعی از توابع زیارت کیلان در شهرستان دماوند اطلاع داد و گفت: ظهر امروز شاهد آتش سوزی در این محدوده بودیم که در پی بی احتیاطی از سوی بعضی گردشگران و عدم خاموش کردن آتش، رخ داد.

صفری اضافه کرد: به محض اطلاع از وقوع آتش سوزی فوراً عوامل ستاد مدیریت بحران شهرستان همچون شهرداری ها، نیرو های نظامی و انتظامی، منابع طبیعی، دهیاری وادان و غیره با امکانات کامل خودرویی به محل حادثه اعزام شدند که پس از چندین ساعت کوشش نیرو ها آتش سوزی اطفا و مهار شد.

فرماندار دماوند بیان داشت: همچنین در پی اتفاق حریق باغات روستای زیارت، یک نفر دچار سوختگی جزئی شد که جهت امدادرسانی به بیمارستان انتقال داده شد.

صفری اضافه کرد: از عموم مردم و گردشگران خواستاریم به هنگام مراجعه به طبیعت نکات ایمنی را رعایت نمایند و از روشن کردن آتش خودداری نمایند و اگر چنانچه اقدام به روشن کردن آتشی کردند حتماً قبل از ترک محل اقامت از خاموش شدن آن مطمئن شوند.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

به "آتش سوزی گسترده اراضی منابع طبیعی شهرستان دماوند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آتش سوزی گسترده اراضی منابع طبیعی شهرستان دماوند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید