برد پرگل چلسی در خانه ساوتهمپتون

به گزارش وبلاگ طراحی من، چلسی در ادامه نتایج خوبش در دیدار های اخیر، امروز توانست در خانه ساوتهمپتون به پیروزی 4-1 برسد.

برد پرگل چلسی در خانه ساوتهمپتون

به گزارش گروه ورزشی وبلاگ طراحی من، شاگردان فرانک لمپارد که در دیدارهای اخیر نتایج خوبی کسب کردند، در دیدار امروز هم نمایش بسیار خوبی داشتند و توانستند در خانه ساوتهمپتون به یک پیروزی درخشان برسند.

تیم میزبان بازی را بهتر آغاز کرد و آنها در دقایق ابتدایی صاحب یکی دو موقعیت خوب هم شدند اما نتوانستند از آنها استفاده کنند.

پس از سپری شدن دقایق ابتدایی، چلسی ابتکار عمل را در دست گرفت و چیزی نمانده بود که آنها در دقیقه 11 به گل برسند اما ضربه تامی آبراهام را دروازه بان ساوتهمپتون مهار کرد.

برتری آبی ها ادامه داشت و سرانجام این تیم در دقیقه 17 به گل اول رسید. روی پاس هادسون اودوی به پشت مدافعان ساوتهمتون بود که آبراهام با یک ضربه توپ را از بالای سر دروازه بان حریف وارد دروازه کرد و تلاش مایا یوشیدا برای ممانعت از ورود توپ به دروازه هم ثمری نداشت.

بعد از این گل هم حملات چلسی ادامه پیدا کرد و این تیم خیلی زود به گل دوم رسید. روی یک حرکت تیمی خوب بود که پاس در عمق ویلیان، میسون مونت را با آنگس گان تک به تک کرد و ضربه دقیق ستاره جوان چلسی، حساب کار را 2-0 کرد.

زدن گل دوم هم از فشار حملات چلسی کم نکرد و چیزی نمانده بود که مونت در دقیقه 27، اختلاف را به سه گل افزایش بدهد اما ضربه او از بالای دروازه به بیرون رفت.

پس از آن نوبت تیم میزبان بود که از لاک دفاعی خارج شود و بعد از یکی دو موقعیت خوب، سرانجام در دقیقه 30 یکی از گل های خورده را جبران کند. روی حرکت خوب والری از سمت راست بود که توپ در مقابل دروازه به اینگس رسید و او هم با یک ضربه بغل پای ساده، کار را تمام کرد.

بعد از این گل، باز هم بازیکنان میزبان بودند که حملات خطرناک تری روی دروازه چلسی داشتند و چیزی نمانده بود که در دقیقه 36 به گل تساوی برسند اما حضور به موقع آسپلیکوئتا، مانع از باز شدن دروازه چلسی شد.

در مقابل این شاگردان لمپارد بودند که در دقیقه 40 به گل سوم رسیدند. پاس عرضی مارکو آلونسو پشت محوطه جریمه ساوتهمپتون به انگولو کانته رسید و او هم ضربه ای زد که بعد از برخورد به مدافع حریف، تبدیل به گل شد.

در دقایق سرانجامی این نیمه باز هم بازیکنان چلسی توپ و میدان را در اختیار داشتند و حتی می توانستند به گل چهارم برسند اما در نهایت این اتفاق رخ نداد و این نیمه با نتیجه 3-1 به سرانجام رسید.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "برد پرگل چلسی در خانه ساوتهمپتون" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "برد پرگل چلسی در خانه ساوتهمپتون"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید