بهترین های کاراته در سال 98 المپیکی می شوند

به گزارش وبلاگ طراحی من، سید شهرام هروی سرمربی تیم ملی کاراته با اعلام شرایط و نحوه گزینش بازیکنان تیم ملی برای حضور در رقابتهای قهرمانی آسیا و المپیک 2020 می گوید که بهترین های کاراته ایران مسافر توکیو می شوند.

بهترین های کاراته در سال 98 المپیکی می شوند

شهرام هروی با اشاره به اینکه سال 98 به دلیل ضرورت حضور در رقابت های متعدد کسب سهمیه ورودی به المپیک، سال مهمی برای کاراته ایران است، می گوید: نیاز به همدلی و همفکری جامعه کاراته داریم تا بتوانیم با آرامش در کنار یکدیگر سال خوبی را برای کاراته ایران رقم بزنیم. با توجه به برگزاری رقابت های قهرمانی کشور در اواخر فروردین ماه و به دلیل شرایط خاص کاراته به منظور کسب سهمیه المپیک، بازیکنان منتخب این رقابت ها در صورت دارا بودن معیارهای لازم و پشت سر گذاشتن مراحل نهایی، گزینش و به اردوی تیم ملی دعوت می شوند تا در کنار سایر بازیکنان تمرین کنند.

سرمربی تیم ملی در مورد اینکه چه نفراتی به رقابتهای قهرمانی آسیا اعزام می شوند معتقد است:کادر فنی در این مورد تصمیم گیری می کند. با توجه به اینکه بازیکنان شرکت کننده در مسابقات قهرمانی آسیا در صورت کسب مدال، امتیاز قابل توجهی برای سهمیه المپیک کسب می کنند، بنابراین شاخص اصلی برای مسابقات آسیایی، رتبه بندی المپیکی کاراته کاهاست، همچنین شرایط درون اردویی و عملکرد بازیکنان در مسابقات کاراته وان هم مورد بررسی قرار می گیرد و در نهایت بعد از مسابقات لیگ جهانی چین، نفرات اعزامی به آسیا با نظر نهایی کادر فنی معرفی می شوند.

هروی ادامه می دهد:بعد از مسابقات قهرمانی آسیا 3 لیگ برتر و یک مرحله لیگ سری آ را پیش رو داریم و اسامی نفرات نهایی برای اعزام به المپیک از طریق رتبه بندی المپیکی 20 فروردین سال 1399 تعیین می شود و باید منتظر تقویم فدراسیون جهانی در سال میلادی جدید باشیم که قطعا تا المپیک 2020، کاراته وان های دیگری هم داریم که امتیازات همه آنها جمع می شود و شرایط به گونه ای است که هر بازیکن جایگاه خود را با توجه به امتیازاتش پیدا می کند.

5

منبع: ایران ورزشی

به "بهترین های کاراته در سال 98 المپیکی می شوند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بهترین های کاراته در سال 98 المپیکی می شوند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید