کاوه: اردوهای تیم ملی کشتی را تعلیق کردیم چون بلاتکلیف هستیم، نمی توانیم برنامه ریزی کنیم

به گزارش وبلاگ طراحی من، مدیر تیم های ملی کشتی آزاد گفت: فعلا اردوها را تعلیق کردیم چون بلاتکلیف هستیم و تا شرایط مسابقات گزینشی معین نشود، نمی توانیم برنامه ریزی کنیم.

کاوه: اردوهای تیم ملی کشتی را تعلیق کردیم چون بلاتکلیف هستیم، نمی توانیم برنامه ریزی کنیم

محسن کاوه مدیر تیم های ملی کشتی آزاد در گفت وگو با خبرنگار ورزشی وبلاگ طراحی من در مورد برنامه های تیم ملی کشتی آزاد در پی تعطیلی اردوها مطرح نمود: منتظر اتحادیه جهانی کشتی هستیم تا معین گردد مسابقات گزینشی آسیایی ها با چه تغییراتی روبرو می گردد. هنوز نمی دانیم فقط محل برگزاری مسابقات بار دیگر عوض خواهد شد و یا اینکه زمان آن نیز دستخوش تغییر می گردد. کار دیگری هم از دستمان برنمی آید.

وی اضافه کرد: در پی جلسه ای که روز شنبه در محل فدراسیون کشتی داشتیم، اردوی آزاد را تعطیل کردیم چون نمی خواستیم بچه ها در خطر ابتلا به ویروس کرونا قرار بگیرند. فعلا اردوها را تعلیق کردیم چون بلاتکلیف هستیم و تا شرایط مسابقات گزینشی معین نگردد، نمی توانیم در مورد اردوها برنامه ریزی کنیم.

مدیر تیم های ملی کشتی آزاد تاکید نمود: اینطور که شنیده ایم اتحادیه جهانی قرار است جلسه ای با کمیته بین المللی المپیک داشته باشد. خودمان نیز با اتحادیه جهانی در ارتباطیم تا هر تصمیمی گرفته شد، زودتر براساس آن تصمیم گیری کنیم. در این روزها هم کادرفنی تیم ملی شرایط بچه ها را رصد می نمایند و کشتی گیران قرار است تا حدودی برنامه های تمرینی را در خانه دنبال نمایند.

کاوه در مورد زمان معرفی رسمی تیم اعزامی به مسابقات گزینشی اول گفت: کادرفنی تیم ملی اولویت هایش را به فدراسیون معرفی نموده و کارها اجرا شده است اما با توجه به اینکه منتظر تاریخ مجدد برای گزینشی هستیم، ضرورتی هم ندارد حالا تیم اعزامی را معرفی کنیم.

وی در مورد تعطیلی تمام مسابقات تا خاتمه امسال و اینکه تکلیف مسابقات انتخابی تیم های پایه چه خواهد شد، به وبلاگ طراحی من گفت: شرایط حال حاضر اورژانسی است و باید ببینیم چه حالتی در آینده پیش خواهد آمد. براساس اتفاقات پیش رو مجبور هستیم برنامه های مان را بچینیم و فعلا برنامه ریزی در مورد آینده ممکن نیست.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "کاوه: اردوهای تیم ملی کشتی را تعلیق کردیم چون بلاتکلیف هستیم، نمی توانیم برنامه ریزی کنیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کاوه: اردوهای تیم ملی کشتی را تعلیق کردیم چون بلاتکلیف هستیم، نمی توانیم برنامه ریزی کنیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید