گاز 340 خانوار سیل زدن در شهرستان تالش وصل شد

به گزارش وبلاگ طراحی من، عیسی مهدوی بعدازظهر پنج شنبه در جمع خبرنگاران با اشاره به بارش شدید باران از شامگاه گذشته و جاری شدن سیل در شهرستان تالش، اظهارکرد: متاسفانه براثر جاری شدن سیل بخشی های از شهرستان تالش خسارت دیده است.

گاز 340 خانوار سیل زدن در شهرستان تالش وصل شد

وی با تأکید برآماده باش همه دستگاه ها برای ارائه خدمات به آسیب دیدگان، گفت: گاز در روستاهای آسیاب شم، گیجاو، شیخ محله و خرجگیل بخش اسالم و روستاهای دهنه طولارود، دهنه سراگاه و پی سرا جوکندان و چند خانوار سید نیکی بخش مرکزی قطع است.

فرماندار تالش در ادامه با بیان اینکه در حال حاضر با کوشش های اجرا شده گاز 340 خانوار در این روستاها وصل گردیده است، گفت: کوشش ها برای اتصال گاز سایر خانوارها ادامه دارد.

وی با اشاره به اینکه 15 روستای این شهرستان در معرض خطر سیل قرار دارند، اعلام کرد: در دهستان خرجگیل بخش اسالم بر اثر طغیان رودخانه چندین منزل مسکونی دچار آسیب و آبگرفتگی گردیده مه با هماهنگی های اجرا شده ساکنین این روستاها به مناطق امن منتقل گردیده اند.

لازم به ذکر است براثر شدت بارش ها و بالا آمدن آب رودخانه پل کمربندی تالش به آستارا از صبح امروز مسدود بود که براساس اطلاعیه پلیس راه گیلان این مسیر با فروکش کردن شدت سیلاب و کوشش های اجرا شده رفع و تردد در آن با احتیاط حریان دارد.

منبع: خبرگزاری مهر

به "گاز 340 خانوار سیل زدن در شهرستان تالش وصل شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "گاز 340 خانوار سیل زدن در شهرستان تالش وصل شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید