گلوله سرعت در سرزمین کانگورها

به گزارش وبلاگ طراحی من، اوسین بولت با استقبال بی نظیر استرالیایی ها ماجراجویی فوتبالی خود را شروع کرد.

گلوله سرعت در سرزمین کانگورها

به گزارش وبلاگ طراحی من ، استرالیا روز گذشته یک روز غیرعادی را تجربه کرد. حضور سریعترین مرد دنیا در استرالیا ولوله ای را به پا کرد که تاکنون کمتر در استرالیا شاهد بوده ایم. کشوری که در در سال های اخیر میزبان ستاره های پرشماری از رشته های مختلف بوده اما کمتر چین شور و حالی را در استرالیا بابت حضور یک ستاره ورزشی شاهد بوده ایم. هر چه باشد اوسین بولت یک ستاره متفاوت است؛ گلوله سرعتی که در دوومیدانی بدل به یک افسانه گردیده و حالا می خواهد شانس خود را در فوتبال امتحان کند. او بارها و بارها علاقه خود را به مستطیل سبز نشان داده و ثابت نموده یک شیفته تمام عیار فوتبال است. مردی که برای حضور در یک تیم فوتبال بیقراری فراوانی داشت و حتی در تمرینات منچستر سرالکس حاضر شد تا اینکه علاقه اش را به فوتبال ثابت کند و حالا بعد از مدتها این فرصت در اختیار او قرار گرفته تا نشان دهد چند مرده حلاج است.

انتظارها بالاخره به سر رسید و در نهایت گلوله سرعت برای حضور در تمرینات سنترال کوست مارینرز پا به استرالیا گذاشت تا حالا استرالیا چند روزی بدل به تیتر یک ورزش دنیا گردد. اوسین بولت دونده سابق دوی سرعت که لقب سریعترین مرد دنیا را لقب می کشد، ماجراجویی فوتبالی خود را در استرالیا شروع کرد. بولت بعد از ورود به استرالیا تاکید نمود واقعا برای بازی کردن فوتبال به صورت حرفه ای به استرالیا آمده و در تصمیم خود کاملاً جدی است.

بولت جامائیکایی که در بدو ورود به استرالیا در فرودگاه سیدنی با استقبال تعداد زیادی خبرنگار و عکاس روبرو گردیده بود، گفت: من همیشه با تمام قوا کوشش می کنم. این بار هم به دنیا نشان خواهم داد که چند مرده حلاجم. بولت در فرودگاه شال گردن باشگاه جدید خود، سنترال کوست مارینرز را دور گردن انداخته بود.

بولت 31 ساله تمرینات خود را با این تیم که در لیگ دسته یک استرالیا حضور دارد، شروع خواهد نمود و امیدوار است بتواند به عنوان فوتبالیست حرفه ای با قراردادی حرفه ای به فعالیت در این ورزش ادامه دهد. وقتی از بولت پرسیده شد این اقدام او واقعاً جدی است یا صرفاً برای جلب توجه افکار عمومی انجام گردیده، گفت: این کاملاً واقعی است. من از باشگاه مارینرز ممنونم که این فرصت را در اختیارم گذاشته. من خوشحالم که می توانم استرالیا را خانه خودم بدانم.

باشگاه مارینرز که مقر آن شهر گاسفورد در 75 کیلومتری شمال سیدنی است، از اواخر اکتبر در لیگ دسته یک استرالیا به میدان خواهد رفت. این باشگاه پیش از این اعلام نموده که بولت از هیچ امتیاز ویژه ای برخوردار نخواهد شد. شان میلکامپ رئیس باشگاه استرالیایی گفته بود: بولت خودش اینطور می خواهد. او قصد دارد خود را در فوتبال اثبات کند.

اما مارینرز با توجه به اینکه انتظار دارد تماشاچی های زیادی از جلسات تمرینی این تیم با حضور بولت دیدن نمایند، در کمپ تمرینی خود تغییراتی داده و نیروهای حراستی بیشتری استخدام نموده. بولت در ماه مارس گذشته با حضور در تمرینات باشگاه آلمانی بوروسیا دورتموند خبرساز شد. او در ماه ژوئن هم یک هفته با باشگاه نروژی استورمزگودست تمرین نموده بود. او حالا قصد دارد مدت طولانی تری را در استرالیا سپری کند و بخت خود را برای تبدیل شدن به یک فوتبالیست حرفه ای بیازماید. باید دید بولت که سال گذشته از دنیای دوومیدانی خداحافظی نموده بود، می تواند به دنیای فوتبال حرفه ای سلام کند؟

منبع: ایران ورزشی

به "گلوله سرعت در سرزمین کانگورها" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "گلوله سرعت در سرزمین کانگورها"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید