سرمربی تیم ملی دوچرخه سواری: با تیرکمان به جنگ مسلسل آمده ایم

به گزارش وبلاگ طراحی من از اندونزی، فرهاد عصفوری سرمربی تیم ملی دوچرخه سواری جانبازان، معلولین و نابینایان کشورمان پس از راهیابی تیم اسپرینت به دیدار رده بندی بازیهای پاراآسیایی گفت: با نفرات خوبی به این مسابقات اعزام شدیم و دوچرخه سواران ما سطح فنی بالایی دارند. اما تجهیزات ما مناسب این مسابقات نیست.

سرمربی تیم ملی دوچرخه سواری: با تیرکمان به جنگ مسلسل آمده ایم

وی اضافه نمود: قیمت کل دوچرخه هایی که همراه تیم ما می باشد به اندازه یک دوچرخه تیم مالزی، ژاپن یا کره و حتی اندونزی نیست.

سرمربی تیم ملی دوچرخه سواری توضیح داد: ما در جاکارتا امکان تمرین نداشتیم و کلا دو ساعت در پیست و یک ساعت در جاده به ما اجازه تمرین دادند که این زمان برای آماده نگاه داشتن ورزشکاران در این مسابقات با این سطح اصلا مناسب نیست.

عصفوری تاکید نمود: البته فدراسیون جانبازان و معلولین در کنار کمیته پارالمپیک، فدراسیون نابینایان و فدراسیون دوچرخه سواری کوشش خود را برای تجهیز تیم دوچرخه سواری انجام دادند و حتی فرا تر از حد توان شان به تیم ما یاری کردند و ما از آنها بابت این موضوع تشکر می کنیم.

وی در ادامه بیان داشت: همانطور که وزارت بهداشت بودجه خوبی را برای طرح سلامت به تصویب مجلس رساند، بهتر است وزرات ورزش هم با هدف حفظ سلامت جسمی و روحی افراد جامعه، طرح پیشگیری به جای درمان را اجرا نموده و برای حفظ سلامت با تخصیص بودجه های مناسب به پیشگیری بپردازد که البته اصلی ترین راه پیشگیری قبل از درمان، ورزش است. انتظار ما این است که بودجه مناسبی برای ورزش به خصوص در بخش جانبازان، معلولین و نابینایان در نظر گرفته گردد تا این قشر پر تعداد از جامعه نیز بتوانند همپای دیگران به ورزش قهرمانی بپردازند.

سرمربی تیم ملی دوچرخه سواری جانبازان، معلولین و نابینایان مقایسه امکانات و تجیزات ما با دیگر کشورهای مدعی مثل مقایسه تیرکمان با مسلسل است. اما در عین حال ما همه کوشش خود را می کنیم که با همین تجهیزات هم بتوانیم در این نبرد نابرابر برای کشورمان افتخار آفرینی نموده و دست خالی از جاکارتا باز نگردیم.

منبع: خبرگزاری مهر

به "سرمربی تیم ملی دوچرخه سواری: با تیرکمان به جنگ مسلسل آمده ایم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سرمربی تیم ملی دوچرخه سواری: با تیرکمان به جنگ مسلسل آمده ایم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید