نخستین حضور رسانه ای امیر کویت پس از بازگشت از سفر درمانی به آمریکا

به گزارش وبلاگ طراحی من، امیر کویت پس از بازگشت از سفر درمانی یک ماهه به آمریکا، برای اولین در مقابل رسانه ها حاضر شد.

نخستین حضور رسانه ای امیر کویت پس از بازگشت از سفر درمانی به آمریکا

به گزارش وبلاگ طراحی من، به نقل از شبکه خبری روسیا الیوم، صباح احمد الجابر الصباح، امیر کویت پس از سفر درمانی که به آمریکا داشت، در نشست های جداگانه ای در کاخ البیان میزبان نواف الاحمد الجابر الصباح، ولیعهد کویت، مرزوق علی الغانم، رئیس مجلس الامه (مجلس) این کشور، نمایندگان مجلس کویت در صد و چهل و یکمین کنفرانس بین المللی اتحادیه مجلس ها در بلگراد، جابر المبارک الحمد الصباح، نخست وزیر کویت و تعداد دیگری از مسئولان این کشور بود.

رسانه های کویتی دو ویدئو از دیدارهای امیر کویت با وزرا و رئیس مجلس الامه را منتشر کردند که در آنها امیر کویت پس از مشکل جسمانی اخیرش در سلامت کامل دیده شد.

خبرگزاری کونا کویت نیز گزارش داد، امیر کویت ضمن تاکید بر لزوم کوشش برای حمایت از صندلی کشور کویت که از سوی کشورهای دنیا مورد احترام و تقدیر است، به مسئولانی که میزبان آنها بود، توصیه کرد با کوشش در چارچوب یک خانواده واحد و درس دریافت از اتفاقات جاری در کشورهای منطقه، در تقویت امنیت و ثبات کشور مشارکت نمایند.

الصباح همچنین در این دیدار بر اهمیت همکاری سازنده میان دو قوه مقننه و مجریه جهت تقویت موسسات دولتی و حاکمیت قانون با پایبندی به قانون اساسی و دموکراسی که ضامن آزادی انتقاد و آزادی بیان در چارچوب قانون است، تاکید نمود.

امیر کویت روز چهارشنبه پس از سفری که برای انجام آزمایش های پزشکی به آمریکا داشت، به کشور خود بازگشت. وی هشتم سپتامبر برای انجام پاره ای آزمایش ها به یکی از بیمارستان های آمریکا مراجعه کرد و این مساله موجب به تاخیر افتادن دیدارش با دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا شد.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "نخستین حضور رسانه ای امیر کویت پس از بازگشت از سفر درمانی به آمریکا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نخستین حضور رسانه ای امیر کویت پس از بازگشت از سفر درمانی به آمریکا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید