گزارش اردکانیان در خصوص علل قطعی برق به مجلس

به گزارش وبلاگ طراحی من، نایب رئیس مجلس گفت: هفته آینده وزیر نیرو برای پاسخگویی به سئوالات نمایندگان در خصوص قطع برق در صحن علنی مجلس حضور خواهد یافت.

گزارش اردکانیان در خصوص علل قطعی برق به مجلس

به گزارش گروه سیاسی وبلاگ طراحی من، در سرانجام جلسه علنی روز چهارشنبه مجلس شورای اسلامی عباس گودرزی نماینده بروجرد در تذکری با اشاره به تصویب طرح مالیات بر عایدی سرمایه در مجلس گفت: تنها راه نجات کشور راهنمایی نقدینگی به سمت فعالیت های مولد مالی است.

وی ادامه داد: در هفته جاری باید وزیر نیرو به صحن علنی دعوت می شد و به نمایندگان در مورد شرایط قطعی برق پاسخ می داد.

گودرزی تأکید کرد: قطع برق تولیدنمایندگان و مردم را دچار مسائل اساسی نموده است.

در ادامه، علی نیکزاد نایب رئیس مجلس گفت: هفته آینده وزیر نیرو در مجلس حضور خواهد یافت.

نیکزاد: وزیر نیرو به جای افتتاح هفتگی پروژه ها، فکری برای قطع برق کند

در ادامه، علی اکبر بسطامی نماینده ایلام با اشاره به اینکه قطعی مکرر برق و نبود آب در استان های مرزی، محروم و گرمسیری از مردم سلب آسایش نموده، وزیر نیرو ضمن عذرخواهی از مردم به فوریت در جهت رفع مسائل مردم اقدام کند، ادامه داد: افزایش میزان آلاینده های زیست محیطی در ازای اجرای پروژه های عظیم نفتی و گازی دراستان های نفت خیز باعث شده که مردم با مسائل عدیده ای روبرو شوند. از مسئولان نفت و محیط زیست درخواست داریم به فوریت به این مسئله توجه نمایند.

این نماینده مردم در مجلس یازدهم اضافه کرد: مشکل بیکاری جوانان در مناطق مرزی، محروم و نفت خیز به چالش جدی تبدیل شده است. وزیر نفت و شرکت های عظیم مادر تخصصی می باید به این موضوع توجه داشته باشند.

وی ادامه داد: عدم آنتن دهی مناسب در مناطق مرزی، یکی از چالش های جدی است که وزیر ارتباطات باید به آن توجه کند. مردم مرزدار و غیور شایسته چنین بی توجهی نیستند.

در ادامه علی نیکزاد نایب رئیس مجلس که ریاست جلسه علنی را برعهده داشت، در پاسخ به تذکر این نماینده گفت: افتتاح پروژه های جدید شایسته تقدیر است، اما اینکه نتوانیم مشکل قطعی برق را رفع کنیم جای تاسف دارد. وزیر نیرو به جای افتتاح هفتگی پروژه ها، فکری برای قطع برق نیز که خسارت های سنگینی به همراه دارد، داشته باشد.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "گزارش اردکانیان در خصوص علل قطعی برق به مجلس" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "گزارش اردکانیان در خصوص علل قطعی برق به مجلس"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید