اخبار اقتصادی

آخرین شرایط دانش بنیان ها در بورس، ورود 20 شرکت تا خاتمه سال

دکتر علیرضا دلیری در مصاحبه با خبرنگاران گفت: اکنون تعداد 35 شرکت دانش بنیان و استارت آپی روی تابلوهای بورس هستند و فعالیت می نمایند.

9 آبان 1399

یوشیهیده سوگا نخست وزیر جدید ژاپن شد

یوشیهیده سوگا که اواسط هفته به عنوان رهبر حزب لیبرال دموکرات ژاپن، حزب حاکم بر این کشور انتخاب شده بود با رای مجلس نخست وزیر ژاپن شد.

7 آبان 1399

تعبیر خواب پلنگ - دیدن پلنگ در خواب چه تعبیری دارد؟

پلنگ از جمله حیواناتی است که در خواب بیشتر همراه با تهدید شدن یا حمله شدن از جانب آن دیده می گردد. کمتر رویایی است که فقط پلنگ به صورت عادی و بدون اینکه در موضوع خواب قرار گیرد دیده شده و بیننده خواب را تحت تاثیر خود قرار ندهد.

4 آبان 1399

پمپئو: تحریم های هدفمند بیشتر علیه بلاروس را بررسی می کنیم

وزیر امور خارجه آمریکا در بیانیه ای گفت، ایالات متحده و متحدانش در حال بررسی اعمال تحریم های بیشتر علیه بلاروس بر سر نقض های ادعایی حقوق بشر هستند.

3 آبان 1399

درخواست وزیر بهداشت از بزرگان اقتصاد : نظام سلامت را دریابید

وزیر بهداشت در یادداشتی اینستاگرامی ضمن مقایسه تاب آوری مالی ایران نسبت به سایر کشورها در بحران کرونا، نوشت: اقتصاد ما کوچک نشد ولی درآمدهای مالی بیمارستان هایمان، توان جسمی و دریافتی نیروهای صدیقمان و آنچه باید می گرفتیم آب شد. بزرگان اقتصاد یادتان...

27 مهر 1399

آرمان خواهی و پیگیری اجرای عدالت؛ شرط طرح انتخاباتی مجلس برای ورود به پاستور

مجلس یازدهم طرحی برای اصلاح قانون انتخابات ریاست جمهوری منتشر نموده که بعضی از مفاد آن شرکت و حضور کاندیداها در انتخابات را تغییر داده است.

25 مهر 1399

اولین واکنش بورسی به سخنان رئیس فدرال رزرو

به گزارش خبرنگاران، به نقل از سی ان بی سی، بورس های اروپایی در جلسه معاملاتی روز پنجشنبه در واکنش به سخنان جروم پاول همگی در محدوده منفی قرارگرفتند.

22 مهر 1399

الکاظمی برای شرکت در نشست سه جانبه امان راهی اردن شد

مصطفی الکاظمی نخست وزیر عراق روز سه شنبه برای شرکت در نشست سه جانبه عراق، مصر و اردن در امان پایتخت اردن بغداد را به مقصد امان ترک کرد.

20 مهر 1399

عرضه اولیه سه شنبه هم تعیین شد ، نقدینگی مورد احتیاج برای گدنا چقدر است؟

به گزارش خبرنگاران، بر اساس اطلاعیه بازار فرابورس ایران، روز سه شنبه 28 مرداد ماه شرکت تهیه توزیع غذای دنا آفرین فدک 60 میلیون (معادل 20 درصد) از سهام خود را به روش عرضه اولیه روانه بورس می نماید. از این میان 51 میلیون سهم به وسیله عرضه اولیه به عموم عرضه می...

16 مهر 1399

توییتر مشتری جدید تیک تاک شد

روزنامه وال استریت ژورنال از علاقه مندی توییتر برای خرید عملیات آمریکایی اپلیکیشن ویدئویی تیک تاک اطلاع داد.

14 مهر 1399

تذکر نماینده مجلس به سازمان خصوصی سازی برای اعلام نظرش در خصوص خلع ید اسدبیگی

عضو کمیسیون اصل 90 مجلس در توئیتی نوشت: اگر آقای صالح در خصوص خلع ید کارفرمای هفت تپه، شفاف اعلام نظر نکند؛ مجلس از ابزار های قانونی خود در قبال مافوق وی یعنی وزیر اقتصاد استفاده خواهد کرد.

14 مهر 1399

وصول 23 هزار میلیارد تومان مالیات از بدهکاران عمده

سخنگوی دستگاه قضا گفت: در یک سال گذشته، در تهران و با پیگیری سازمان امور مالیاتی و اقدام نمایندگان دادستان در حوزه های مالیاتی، بیش از 23 هزار میلیارد تومان مالیات از بدهکاران عمده با همکاری نمایندگان دادستان وصول شد.

12 مهر 1399

وزیر نفت: موافق خصوصی سازی پالایشگاه های نفت بودیم و هستیم

خبرنگاران : وزیر نفت گفت: ما همیشه موافق خصوصی سازی پالایشگاه های نفت بودیم و الان هم هستیم و این تصمیمی که دولت داشته را ما اجرا خواهیم کرد.هیچ اختلافی میان وزارت نفت و وزارت اقتصاد و من و وزیر اقتصاد نیست و نبوده است....

11 مهر 1399

موبایل 5G گوگل ماه آینده رونمایی می شود

گوگل روز گذشته یک موبایل ارزان قیمت رونمایی و گفت تصمیم دارد نخستین موبایل 5Gخود را در سال جاری رونمایی کند.

3 مهر 1399

خبرنگاران استاندار بر تسریع در ساخت کتابخانه مرکزی قزوین تاکید کرد

قزوین-خبرنگاران- استاندار قزوین با اشاره به اهمیت کتاب و کتابخوانی و نقش آن در توسعه فرهنگی جامعه، گفت: ساخت کتابخانه مرکزی قزوین باید با همکاری شهرداری تسریع شود.

30 شهریور 1399

اولین توربین بادی 250 کیلوواتی در منطقه بادی بینالود نصب شد

اولین توربین بادی 250 کیلووات تولید شده توسط پژوهشکده هواخورشید مستقر در دانشگاه فردوسی مشهد در منطقه بادی بینالود نصب شد.

28 شهریور 1399

نقدعلی: سیاست های دولت جایی برای پاسخگویی نگذاشته است ، استیضاح رئیس جمهور را کلید بزنید

نماینده خمینی شهر در مجلس با انتقاد از سیاست های دولت دوازدهم، گفت: مسائل کنونی توان پاسخگویی را گرفته است از این رو باید استیضاح رئیس جمهور انجام گردد.

13 شهریور 1399

کشته شدن 7666 نفر طی 6 سال توسط پلیس آمریکا

یک مرکز مطالعات راهبردی در گزارشی با اشاره به وجود خشونت در آمریکا اعلام نمود که خشونت پلیس در این کشور بین سال های 2013 تا 2019 به کشته شدن 7666 نفر منجر شده است.

1 شهریور 1399

کرونا و تولد ققنوس در گردشگری ایران

ققنوس پرنده ای اساطیری است که در زمان مرگ خود آتش گرفته و از خاکسترش ققنوسی تازه متولد می گردد، شخصا معتقدم کرونا در صنعت گردشگری دست به تخریب خلاق زده و فضا را برای ورود استارتاپ هایی باز نموده است که شاید در شرایط دیگر با وجود بازیگران موجود امکان رشد...

30 مرداد 1399

آیا سفیدی موها قابل برگشت است؟

موی شما به واسطه از بین رفتن ملانین که نوعی رنگدانه است، خاکستری یا سفید می گردد. هر چه ملانین کمتری داشته باشید، رنگ موی شما روشن تر است. موی خاکستری دارای ملانین حداقلی است، در شرایطی که موی سفید هیچ ملانینی ندارد.

29 مرداد 1399
تعداد: (183)