افشاگری جنجالی مشاور سازمان لیگ در مورد لغو بازی پرسپولیس

به گزارش وبلاگ طراحی من، رئیس هیئت فوتبال استان مازندران گفت: باشگاه نساجی و هیات فوتبال استان مازندران به هیچ عنوان با لغو این بازی موافق نبودند و این تصمیمی بود که سازمان لیگ و باشگاه پرسپولیس به صورت یک طرفه گرفتند.

افشاگری جنجالی مشاور سازمان لیگ در مورد لغو بازی پرسپولیس

به گزارش گروه ورزشی وبلاگ طراحی من، غلامرضا بهروان رئیس هیئت فوتبال استان مازندران و همچنین مشاور سازمان لیگ درخصوص تصمیم لغو بازی، گفت: باشگاه نساجی و هیئت فوتبال استان مازندران به هیچ عنوان با لغو این بازی موافق نبودند و این تصمیمی بود که سازمان لیگ و باشگاه پرسپولیس به صورت یک طرفه گرفتند. باشگاه نساجی چند روزی است که برای حضور پیروز در این ملاقات برای بازیکنان و اعضای کادرفنی هتل گرفته و با توجه به اینکه پروتکل های بهداشتی نیز باید رعایت گردد، برای هر نفر یک اتاق رزرو شده که همین امر باعث شده مدیران باشگاه روزانه حدود 70میلیون تومان پول هتل تیم را بدهند و این مبلغ برای باشگاهی که توسط بخش خصوصی اداره می گردد و هیچ بودجه و کمکی دریافت نمی کند، بسیار زیاد است.

غلامرضا بهروان مشاور سازمان لیگ درخصوص اینکه چطور نتوانسته از حقوق نساجی در این بازی دفاع کند، گفت:این موضوع از مقامی بالاتر از سازمان لیگ دنبال شد و تصمیمی نبود که دوستان ما در سازمان لیگ گرفته باشند. آن ها جمیع جهات را در این تصمیم در نظر نگرفتند و همین موضوع باعث شده فضای بسیار بدی در شهر قائمشهر و استان مازندران حاکم گردد. ما باید به طرفداران باشگاه پاسخ دهیم که چرا این بازی لغو شده و آن ها نمی توانند قبول نمایند که هیچ کس حقوق فوتبال مازندران را در نظر نگرفته است. ما برای باشگاه پرسپولیس که نماینده ایران در لیگ قهرمانان آسیا است آرزوی پیروزیت می کنیم، اما این اقدام آن ها برای لغو بازی تنها نساجی را متضرر نمی کند و فشردگی بازی ها برای تمام تیم های لیگ برتر مشکل ساز خواهد شد.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "افشاگری جنجالی مشاور سازمان لیگ در مورد لغو بازی پرسپولیس" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "افشاگری جنجالی مشاور سازمان لیگ در مورد لغو بازی پرسپولیس"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید