برگزاری دوره های آموزشی توانمند سازی جوامع محلی مدیران و کارکنان تاسیسات گردشگری در خراسان جنوبی

به گزارش وبلاگ طراحی من، معاون گردشگری، سرمایه گذاری و تامین منابع اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خراسان جنوبی از برگزاری هفت دوره آموزشی توانمند سازی جوامع محلی، مدیران و کارکنان تاسیسات گردشگری استان اطلاع داد.

برگزاری دوره های آموزشی توانمند سازی جوامع محلی مدیران و کارکنان تاسیسات گردشگری در خراسان جنوبی

به گزارش وبلاگ طراحی من به نقل از روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خراسان جنوبی، مرتضی عربی اضافه نمود: با توجه به اینکه آموزش حلقه مفقوده گردشگری استان است، برگزاری دوره های مذکور از اسفندماه 97 برنامه ریزی شده و تا سرانجام ماه جاری ادامه پیدا خواهد نمود.

او ادامه داد: این دوره ها با عناوین آداب و رفتار حرفه ای در صنعت مهمان نوازی و گردشگری، نوآوری و فناوری های جدید در گردشگری، آشنایی با صنعت گردشگری، مبانی مدیریت کیفیت در صنعت گردشگری، گردشگری پایدار، توانمند سازی جوامع محلی و باز آموزی راهنمایان گردشگری برگزار می گردد و حضور استادان منتخب کشوری بر تقویت محتوی دوره ها می افزاید .

عربی اضافه نمود: با توجه به زیرساخت های مناسب فراهم شده در استان برگزاری دوره های آموزشی در این سطح، به افزایش کیفیت ارائه خدمات تاسیسات گردشگری یاری شایانی خواهد نمود .

منبع: میراث آریا

به "برگزاری دوره های آموزشی توانمند سازی جوامع محلی مدیران و کارکنان تاسیسات گردشگری در خراسان جنوبی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "برگزاری دوره های آموزشی توانمند سازی جوامع محلی مدیران و کارکنان تاسیسات گردشگری در خراسان جنوبی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید