تحریم ها اجازه نمی دهد مبارزه با کرونا راستا درست خود را طی کند، کرونا دامن گیر کسانی که امکانات را از ما دریغ کردند، خواهد شد

به گزارش وبلاگ طراحی من، رئیس کمیته بودجه و نظارت شورای شهر تهران تحریم های ظالمانه را مانعی برای مقابله با کرونا دانست و گفت: تداوم تحریم ها به خصوص در حوزه بهداشت و عدم امکان انتقال پول برای خرید حداقل ها جهت مبارزه با کرونا، دامن گیر کسانی می گردد که امکانات را از کشور ما دریغ کردند.

تحریم ها اجازه نمی دهد مبارزه با کرونا راستا درست خود را طی کند، کرونا دامن گیر کسانی که امکانات را از ما دریغ کردند، خواهد شد

مجید فراهانی، رئیس کمیته بودجه و نظارت اقتصادی شورای شهر تهران درگفتگو با خبرنگار اجتماعی وبلاگ طراحی من، گفت: سال جاری با بحرانی روبرو هستیم که علاوه بر اینکه سلامت شهر را تحت تاثیر قرار داده، سلامت جهان را هم به خطر انداخته است.

وی اضافه نمود: باید جهانی فکر کنیم و محلی عمل کنیم. اگر نتوانیم در مبارزه با کرونا در شهرمان پیروز باشیم قطعا در مبارزه با کرونا در کشور شکست می خوریم و این امر به سمت کشور های دیگر خواهد رفت.

فراهانی توضیح داد: اگر تکه ای از جهان با مسئله ای روبرو گردد این بحران تسری پیدا خواهد نمود. باید توجه کنیم امروز هر فرد و خانواده ای به عنوان کوچکترین نهاد اجتماعی، مسئولیت دارد و در پی آن هر محله و منطقه و شهر باید در این رابطه آمادگی لازم را کسب کند.

عضو شورای شهر تهران ادامه داد: تاسف خودمان را از اراده هایی که با جان انسان ها بازی می نمایند اعلام می کنیم و تحریم های ظالمانه اجازه نمی دهند حداقل امکانات برای مقابله و پیشگیری از بیماری را داشته باشیم. تحریم ها بحث رعایت بهداشت، واردات ماسک و مواد ضدعفونی نماینده و خرید دستکش را تحت تاثیر قرار داده و اجازه نمی دهد مبارزه، جهت درست خودش را طی کند.

فراهانی افزود: عدم پیروزیت ما دامن گیر سایرین خواهد شد. از نمایندگان محترم بهداشت جهانی می خواهم این نکته را منتقل نمایند. در صورت تداوم تحریم ها به خصوص در حوزه بهداشت و عدم امکان انتقال پول برای خرید حداقل ها جهت مبارزه با کرونا، این مسئله دامن گیر کسانی می گردد که امکانات را از کشور ما دریغ کردند.

وی در خاتمه گفت: آرزو می کنیم به زودی جشن پیروزی کرونا را بگیریم.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "تحریم ها اجازه نمی دهد مبارزه با کرونا راستا درست خود را طی کند، کرونا دامن گیر کسانی که امکانات را از ما دریغ کردند، خواهد شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تحریم ها اجازه نمی دهد مبارزه با کرونا راستا درست خود را طی کند، کرونا دامن گیر کسانی که امکانات را از ما دریغ کردند، خواهد شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید