کشف 950 تن انواع مواد مخدر در امسال

به گزارش وبلاگ طراحی من، تهران (پانا) - رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر ناجا گفت طی امسال 950 تن انواع مواد مخدر در سطح کشور کشف و با کوشش همکارانمان از ورود این میزان مواد به کشور و ترانزیت به سایر کشورها جلوگیری شده است.

کشف 950 تن انواع مواد مخدر در امسال

سردار مجید کریمی در حاشیه نشست ویدئو کنفرانسی روسای پلیس مبارزه با مواد مخدر سراسر کشور در جمع وبلاگ طراحی من گفت: هر ساله این نشست با هدف آنالیز و ارزیابی عملکرد همکاران در سراسر کشور در عرصه مبارزه با مواد مخدر و ابلاغ تدابیر سردار حسین اشتری - فرمانده ناجا - برگزار می گردد.

وی ادامه داد: برنامه های ما در سال 1400 و ابلاغ آن ها به تمامی همکاران در سراسر کشور در این نشست در دستور کار قرار می گیرد.

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر ناجا با بیان اینکه 76 درصد از مواد مخدر کشف شده در داخل کشور مربوط به مناطق و حاشیه شرقی است، توضیح داد: سعی می کنیم که کوشش و قدرت خود را در حوزه مبارزه با مواد مخدر و جمع آوری معتادان متجاهر، خرده فروشان و ساماندهی معتادان افزایش دهیم.

وی اضافه کرد: یک قرارگاه هوشمندسازی نیز در داخل ناجا راه اندازی شده است و پلیس های تخصصی نیز در حال آنالیز و طراحی سیستم های هوشمند در حوزه های مختلف هستند. پلیس مبارزه با مواد مخدر هم طراحی سیستم ها و سامانه های خاص خود را در دستور کار قرار گرفته است.

کریمی با بیان اینکه بخشی از تحریم ها نیز شامل حال تجهیزات پلیسی و فنی شده است، گفت: از ابتدای سال جاری تعامل با شرکت های دانش بنیان را به طور ویژه مدنظر قرار داده ایم. امید است به سمتی برویم که دانش بومی و تجهیزات بومی را در این حوزه فراوری کنیم.

به گزارش پایگاه خبری پلیس، رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر ناجا در مورد پیشرفت در حوزه کشف علمی جرم خاطر نشان کرد: در این راستا اقدامات مطلوبی صورت گرفته که در توسعه اشراف اطلاعاتی ماموران، شناسایی معتادان متجاهر، خرده فروشان و ... موثر خواهد بود.

منبع: خبرگزاری پانا

به "کشف 950 تن انواع مواد مخدر در امسال" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کشف 950 تن انواع مواد مخدر در امسال"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید