یک گوسفند زنده متوسط؛ یک میلیون تومان

به گزارش وبلاگ طراحی من، نرخ هر کیلوگرم دام زنده در این مراکز 25 هزار و 800 تومان اعلام گردیده که عموم شهروندان از جمله صاحبان هیئت ها و تکایا می توانند با مراجعه به مراکز مذکور، نسبت به تهیه دام مورد احتیاج خود اقدام نمایند.

یک گوسفند زنده متوسط؛ یک میلیون تومان

بر اساس این گزارش، قیمت یک راس گوسفند زنده متوسط 39 کیلوگرمی در این مراکز حدود یک میلیون تومان است که گوشت حاصل از آن به طور متوسط بالغ بر 50 درصد وزن گوسفند را تشکیل می دهد.

لازم به ذکر است، علاوه بر رعایت قیمت مصوب، توجه به موارد و موازین بهداشتی در سلامت دام با نظارت دامپزشکان مستقر از جمله ویژگی های مراکز عرضه بهداشتی دام است و شهروندان برای ادای نذورات خود می توانند با آرامش خاطر نسبت به تهیه دام مورد احتیاج خود از مراکز مذکور اقدام نمایند.

3جایگاه ثابت عرضه بهداشتی دام که شهروندان می توانند به آنها مراجعه نمایند، در مناطق 4، 15 و 18 واقع گردیده اند که نشانی آنها به توضیح زیر است: منطقه 4: تهرانپارس، حکیمیه، خیابان سازمان آب (شهید برادران باباییان)، کوچه پیشوا منطقه 15: بزرگراه امام رضا (ع)، بعد از گردنه تنباکویی، نرسیده به بازار گل امام رضا (ع) منطقه 18: بزرگراه آزادگان، بعد از ورودی احمدآباد مستوفی، گلستان سوم

منبع: خبرگزاری مهر

به "یک گوسفند زنده متوسط؛ یک میلیون تومان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "یک گوسفند زنده متوسط؛ یک میلیون تومان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید