آخرین خبرها از فصل دوم شهرزاد

به گزارش وبلاگ طراحی من، تهیه کننده شهرزاد از پخش جهانی فصل دوم این سریال همزمان با شروع پخش آنلاین آن توسط سایت لوتوس پلی اطلاع داد.

آخرین خبرها از فصل دوم شهرزاد

به گزارش گروه رسانه های دیگر خبرگزاری وبلاگ طراحی من از ایسنا، محمد امامی که در جلسه پرسش و پاسخی به همراه حمید فرخ نژاد در دانشگاه تورنتو کانادا جوابگوی سوالات دانشجویان بود، گفت: شهرزاد در مدیوم جدید و قابل دسترس همگانی طی قرارداد سایت نت فلیکس با پخش نماینده جهانی عرضه خواهد شد و امیدواریم راه سریال های ایرانی را برای جهانی شدن باز کند.

وی در پاسخ به سوال دیگری با اشاره به مدیوم جدید و منحصر به فرد شبکه نمایش خانگی در ایران و مسائل حق امتیاز و حق مؤلف از مسائل تهیه نمایندگی چنین سریال هایی سخن گفت و اظهار کرد: شهرزاد 2 فصلی جدید در سریال سازی ایران است و کیفیت داستانی و ساختاری و تکنیکی این فصل از فصل قبلی بسیار بالاتر است و مخاطبان سریال این نکته را در همان قسمت اول درخواهند یافت. جا دارد از آقای حسن فتحی کارگردان و همه عوامل سریال برای تلاشی که دارند تشکر کنم.

امامی درباره حواشی ایجاد شده برای این سریال گفت: ما این موارد را به مرجع اصلح یعنی قوه قضاییه سپرده ایم. ما به اصل دموکراسی معتقدیم و قضاوت را به مرجع قانونی می سپاریم. شهرزاد متعلق به ملت ایران است و حواشی ایجاد شده لطمه ای به آن نخواهد زد، چراکه اثری را که متعلق به مردم است را فقط مردم می توانند به قضاوت بنشینند.

وی تاکید نمود: از این پس از شایعه پراکنان و کسانی که از حواشی شهرزاد برای مطرح کردن خود استفاده می نمایند، به مراجع اصلح شکایت خواهیم کرد.

در این نشست دانشجویان و حضار سوالات زیادی نیز پیرامون بازیگری، نقش های ماندگار، تکنیک های بازیگری و اقتصاد سینمای ایران از حمید فرخ نژاد و فعالیت های آینده آن پرسیدند که این بازیگر از آینده بازیگری در سینمای ایران اظهار خوش بینی کرد.

او در پاسخ به سوال دانشجویی که از خاک سرخ به عنوان تنها ساخته سینمایی اش پرسید، گفت: کارگردانی را دوباره تجربه خواهد نمود.

این بازیگر در فضایی مفرح تجربه اش را از تئاترهای بهرام بیضایی تا امروز برای علاقه مندان تعریف کرد و دانشجویان را با فضای سینمای ایران آشنا کرد.

حمید فرخ نژاد که دو فیلم اخیرش، خوب بد جلف و گشت 2، در کانادا اکران شده است، در سفری یک هفته ای به کانادا به دعوت دانشگاه تورنتو کارگاه بازیگری ای دراین دانشگاه برگزار کرد.

محمد امامی تهیه نماینده شهرزاد و خوب بد جلف مهمان دیگر دانشگاه تورنتو بود که کارگاه آموزشی تهیه نمایندگی را برگزار کرد. توزیع فصل دوم سریال شهرزاد از دوشنبه (29 خرداد ماه) شروع خواهد شد.

منبع: خبرگزاری دانشگاه آزاد آنا

به "آخرین خبرها از فصل دوم شهرزاد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آخرین خبرها از فصل دوم شهرزاد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید