کتاب

کتاب ارتباط با مشتریان از راه دور برای کمک به دورکاری سازمان ها

به گزارش خبرنگاران به نقل از شرکت ارتباطات هوشمند تبیان، این مجموعه کتابی الکترونیکی با عنوان ارتباط با مشتریان از راه دور برای کمک به سازمان ها و کارمندانی که به سبب شیوع کرونا، دورکاری را برگزیده اند، منتشر کرده است.

3 مهر 1399

خبرنگاران استاندار بر تسریع در ساخت کتابخانه مرکزی قزوین تاکید کرد

قزوین-خبرنگاران- استاندار قزوین با اشاره به اهمیت کتاب و کتابخوانی و نقش آن در توسعه فرهنگی جامعه، گفت: ساخت کتابخانه مرکزی قزوین باید با همکاری شهرداری تسریع شود.

30 شهریور 1399

رازهای تناسب اندام برای هر دهه از زندگی

فرادید/ اگر هوای خوبِ تابستانی متقاعدتان نموده که تناسبِ اندامِ بهتری پیدا کنید، اما مبلِ جلوی تلویزیون به نظرتان جذاب تر است، به این توصیه گوش کنید: راز رسیدن به تناسبِ اندام پیدا کردنِ فعالیتِ درست با توجه به سبکِ زندگی تان است. کارشناسان ورزشی فعالیت...

27 شهریور 1399

قیمت انواع لپ تاپ، امروز 26 تیر 99

به گزارش باشگاه خبرنگاران، قیمت انواع لپ تاپ با برندهای مختلف در بازار در 26 تیر 1399 به توضیح زیر است:

20 شهریور 1399

کرونا و تولد ققنوس در گردشگری ایران

ققنوس پرنده ای اساطیری است که در زمان مرگ خود آتش گرفته و از خاکسترش ققنوسی تازه متولد می گردد، شخصا معتقدم کرونا در صنعت گردشگری دست به تخریب خلاق زده و فضا را برای ورود استارتاپ هایی باز نموده است که شاید در شرایط دیگر با وجود بازیگران موجود امکان رشد...

30 مرداد 1399

آشنایی با آداب معاشرت در قطار

آداب معاشرت در قطاراگرچه اغلب افراد برای سفرشان هواپیما را انتخاب می کنند، اما قطار یکی از گزینه هایی است که استفاده از هم مقرون به صرفه بوده و هم امنیت بسیار بالایی دارد. از قدیم الایام هم این وسیله نقلیه جز پرطرفدارترین وسایلی بوده که عموم مردم از آن...

23 خرداد 1399

تاسیس 14 مدرسه و انتشار 5 عنوان کتاب برای بچه ها اوتیسم

رئیس سازمان آموزش و پرورش استثنایی کشور از تاسیس 14 مدرسه ویژه بچه ها طیف اوتیسم طی سال آینده در کشور اطلاع داد و گفت که 5 عنوان کتاب نیز برای هدایت والدین آنها منتشر شده است.

1 خرداد 1399

خبرنگاران کرونا و رونق نسبی کسب و کارهای اینترنتی

تبریز- خبرنگاران- شیوع کرونا در کشور و هشدارهای وزارت بهداشت جهت پیشگیری از انتشار هرچه بیشتر این ویروس موجب شده مردم برخلاف سال های گذشته آخرین ماه سال را به دور از خریدهای سال نو در خانه بگذرانند و بخش عمده نیازها خود را از طریق اینترنت تامین کنند. ...

8 اردیبهشت 1399

عزالدین آمُلی؛ شارح قانون ابن سینا

عزالدین محمد بن یوسف الکاکیانی الخورانی دانشمند و نویسنده بزرگ شیعی در سده های هفتم و هشتم هجری قمری است.

23 فروردین 1399

مرند در بوته فراموشی، تاریخ شش هزار ساله ای که زیر بتن دفن می گردد

خبرنگاران- گروه استان ها: به راستی آیا ارزش ها و نشانه های بازمانده از گذشته های ما در آینه امروز میراث کهن و تاریخی مان قابلیت خواندن دارند؟ امروز در این آینه چه داریم؟ آیا تصویر گذشته در آینه به خوبی نمایان است؟ آیا متولی آن حافظ این گنج بوده است؟ آیا...

17 فروردین 1399

بهترین اپلیکیشن ها و بازی های اپ استور در سال 2019 به انتخاب اپل

اپل از برترین اپلیکیشن ها و بازی های پلتفرم خود در سال 2019 رونمایی کرد.

30 دی 1398

هر 65 هزار نفر یک کتابخـانه

پریسانوری-خبرنگار:صاحب نظران، کارشناسان و حتی غیرکارشناسان معتقدند؛ سرانه کتابخوانی در کشور ما تأسف بار و بسیار پایین تر از استاندارد جهانی است.

15 دی 1398

10 ویژه برنامه کانون ایلام در هفته کتاب

خبرنگاران/ایلام مدیرکل کانون پرورش فکری بچه ها و نوجوانان استان ایلام از اجرای 10 ویژه برنامه در هفته کتاب خبر داد.

9 دی 1398

دانشگاه آزاد تبریز میزبان کنفرانس بین المللی افق های نو در مطالعات زبانی

رئیس دانشکده ادبیات زبان های خارجی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تبریز گفت: برای نخستین بار، این دانشگاه میزبان کنفرانس بین المللی افق های نو در مطالعات زبانی در اواخر آبان ماه است.

1 دی 1398

توسل به جیب (Argument to the Purse) ، مغلطه به زبان آدمیزاد (72)

تعریف:مغلطه توسل به جیب موقعی پیش می آید که شخصی درست یا غلط بودن یک بیانیه را بر اساس وضعیت اقتصادی شخص استدلال کننده، یا ارزش اقتصادی مرتبط با حقیقت بسنجد. توسل به فقر موقعی اتفاق می افتد که حقیقت بر پایه فقیر بودن استدلال کننده سنجیده گردد و توسل به...

9 مهر 1398

پذیرش بدون آزمون 600 دانشجوی ارشد دانشگاه تهران

کارشناس مسؤول بنیاد نخبگان دانشگاه تهران از پذیرش بدون آزمون حدود 600 دانشجو از مقطع کارشناسی به کارشناسی ارشد دانشگاه تهران در سال تحصیلی جدید اطلاع داد و گفت: این افراد در مقطع دکترا حدود 70 نفر بوده اند.

30 شهریور 1398

استن لی، خالق ابرقهرمانان و اسطوره دنیای کمیک

وب سایت spidey.ir - مهدی ترابی: دیشب استن لی (Stan Lee) کبیر در سن 95 سالگی درگذشت؛ مردی که بزرگترین اسطوره و نماد کمیک بوک های ابرقهرمانی در جهان شناخته میشد و خواهد شد.

10 مرداد 1398

هالیوود ریپورتر ، گزارش حقیقت

هیروکازو کُره-ادا که بهار سال جاری با دله دزدها برنده جایزه نخل طلایی جشنواره کن شد، تازه ترین تجربه کارگردانی خود را یک نامه عاشقانه به کاترین دونوو می داند.

21 خرداد 1398

در خانه برادر؛ مرور سیاست های ایران در قبال مهاجران افغانستانی

به گزارش خبرنگاران، کتاب در خانه برادر ضمن مرور سیاست های دولت جمهوری اسلامی ایران در قبال مهاجران و پناهندگان افغانستانی در طی چهار دهه گذشته، تجربه زندگی در ایران را از نگاه افغانستانی ها آنالیز نموده است.

19 اسفند 1397