اخبار سیاسی

یوشیهیده سوگا نخست وزیر جدید ژاپن شد

یوشیهیده سوگا که اواسط هفته به عنوان رهبر حزب لیبرال دموکرات ژاپن، حزب حاکم بر این کشور انتخاب شده بود با رای مجلس نخست وزیر ژاپن شد.

7 آبان 1399

پمپئو: تحریم های هدفمند بیشتر علیه بلاروس را بررسی می کنیم

وزیر امور خارجه آمریکا در بیانیه ای گفت، ایالات متحده و متحدانش در حال بررسی اعمال تحریم های بیشتر علیه بلاروس بر سر نقض های ادعایی حقوق بشر هستند.

3 آبان 1399

درخواست وزیر بهداشت از بزرگان اقتصاد : نظام سلامت را دریابید

وزیر بهداشت در یادداشتی اینستاگرامی ضمن مقایسه تاب آوری مالی ایران نسبت به سایر کشورها در بحران کرونا، نوشت: اقتصاد ما کوچک نشد ولی درآمدهای مالی بیمارستان هایمان، توان جسمی و دریافتی نیروهای صدیقمان و آنچه باید می گرفتیم آب شد. بزرگان اقتصاد یادتان...

27 مهر 1399

آرمان خواهی و پیگیری اجرای عدالت؛ شرط طرح انتخاباتی مجلس برای ورود به پاستور

مجلس یازدهم طرحی برای اصلاح قانون انتخابات ریاست جمهوری منتشر نموده که بعضی از مفاد آن شرکت و حضور کاندیداها در انتخابات را تغییر داده است.

25 مهر 1399

اولین واکنش بورسی به سخنان رئیس فدرال رزرو

به گزارش خبرنگاران، به نقل از سی ان بی سی، بورس های اروپایی در جلسه معاملاتی روز پنجشنبه در واکنش به سخنان جروم پاول همگی در محدوده منفی قرارگرفتند.

22 مهر 1399

الکاظمی برای شرکت در نشست سه جانبه امان راهی اردن شد

مصطفی الکاظمی نخست وزیر عراق روز سه شنبه برای شرکت در نشست سه جانبه عراق، مصر و اردن در امان پایتخت اردن بغداد را به مقصد امان ترک کرد.

20 مهر 1399

تذکر نماینده مجلس به سازمان خصوصی سازی برای اعلام نظرش در خصوص خلع ید اسدبیگی

عضو کمیسیون اصل 90 مجلس در توئیتی نوشت: اگر آقای صالح در خصوص خلع ید کارفرمای هفت تپه، شفاف اعلام نظر نکند؛ مجلس از ابزار های قانونی خود در قبال مافوق وی یعنی وزیر اقتصاد استفاده خواهد کرد.

14 مهر 1399

وزیر نفت: موافق خصوصی سازی پالایشگاه های نفت بودیم و هستیم

خبرنگاران : وزیر نفت گفت: ما همیشه موافق خصوصی سازی پالایشگاه های نفت بودیم و الان هم هستیم و این تصمیمی که دولت داشته را ما اجرا خواهیم کرد.هیچ اختلافی میان وزارت نفت و وزارت اقتصاد و من و وزیر اقتصاد نیست و نبوده است....

11 مهر 1399

شمار قربانیان انفجار بیروت به 171 نفر رسید

به گزارش خبرنگاران به نقل از المیادین، حمد حسن وزیر بهداشت لبنان به آمار جدید قربانیان انفجار اخیر بندر بیروت اشاره کرد.

10 مهر 1399

هر کجا از نظرات کارشناسی حقوق دانان استفاده نکردیم، ضرر کردیم

یک وکیل دادگستری با بیان این که هرکجا از نظرات کارشناسی حقوق دانان استفاده نکردیم، ضرر کردیم گفت: در هرکجا که از نظرات حقوق دانان ایران استفاده شده است حتی در زمینه اختلاف بین ایران و آمریکا، حقوق دانان ایرانی با استفاده از تخصص خویش توانستند ایران را...

6 مهر 1399

خبرنگاران اعزام یک هزار نیروی آمریکایی به لهستان

تهران- خبرنگاران- وزارت دفاع لهستان روز آدینه از استقرار حدود یکهزار نیروی اضافی به ورشو و حضور نظامی دائمی در لهستان خبر داده است.

5 مهر 1399

کتاب ارتباط با مشتریان از راه دور برای کمک به دورکاری سازمان ها

به گزارش خبرنگاران به نقل از شرکت ارتباطات هوشمند تبیان، این مجموعه کتابی الکترونیکی با عنوان ارتباط با مشتریان از راه دور برای کمک به سازمان ها و کارمندانی که به سبب شیوع کرونا، دورکاری را برگزیده اند، منتشر کرده است.

3 مهر 1399

ایمنی گله ای درباره کرونا امکان پذیر نیست

معاون کل وزارت بهداشت گفت: در خصوص ویروس کرونا، امکان ایمنی گله ای با توجه به انتشار بیماری وجود ندارد و حتما باید موضوع دارو یا واکسن مورد نظر قرار گیرد.

1 مهر 1399

جدال میرسلیم با قالیباف

می گوید انصرافش از کاندیداتوری ریاست کمیسیون اصل 90 به خاطر گله مندی از طرز کار هیات رییسه مجلس است، اما تاکید دارد که منزوی نشده و با منتقدانش که بنا به گزارش خبرگزاری برنا، او را نماینده ای منزوی در مجلس معرفی می نمایند، مخالف است.

23 شهریور 1399

نقدعلی: سیاست های دولت جایی برای پاسخگویی نگذاشته است ، استیضاح رئیس جمهور را کلید بزنید

نماینده خمینی شهر در مجلس با انتقاد از سیاست های دولت دوازدهم، گفت: مسائل کنونی توان پاسخگویی را گرفته است از این رو باید استیضاح رئیس جمهور انجام گردد.

13 شهریور 1399

بن بست عظیم عربستان در یمن، سناریوهای پیش روی ریاض

به گزارش خبرنگاران به نقل از ینی شفق، مرکز پژوهش های یمن با نام ابعاد گزارشی را منتشر کرد که در آن نشان می دهد اقدام شورای انتقالی جنوب یمن تحت حمایت امارات در اعلام منطقه خودمختار نشان دهنده شکست عربستان سعودی در یمن است.

6 شهریور 1399

ایرانسلی ها آجر به آجر مدرسه می سازند

در ملاقات مدیرعامل ایرانسل و رئیس سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس کشور، بر گسترش و تعمیق همکاری دو طرف در پویش مدرسه سازی آجر به آجر تأکید شد.

5 شهریور 1399

سند مالکیت دو مجموعه ورزشی به باشگاه های استقلال و پرسپولیس واگذار می شود

معاون سازمان خصوصی سازی گفت: در راستای افزایش سرمایه دو شرکت فرهنگی و ورزشی استقلال و پرسپولیس سند مالکیت دو مجموعه ورزشی به هر کدام از دو باشگاه به زودی واگذار می شود.

5 شهریور 1399

ماکرون از سیاست ترکیه در قبال لیبی انتقاد کرد

رئیس جمهور فرانسه نقش ترکیه در مناقشات اخیر لیبی را جنایتکارانه و خطرساز توصیف کرد و ضمن انتقاد شدید از آن، اقدامات ترکیه را عامل بی ثباتی منطقه خواند.

4 شهریور 1399

کرونا و تولد ققنوس در گردشگری ایران

ققنوس پرنده ای اساطیری است که در زمان مرگ خود آتش گرفته و از خاکسترش ققنوسی تازه متولد می گردد، شخصا معتقدم کرونا در صنعت گردشگری دست به تخریب خلاق زده و فضا را برای ورود استارتاپ هایی باز نموده است که شاید در شرایط دیگر با وجود بازیگران موجود امکان رشد...

30 مرداد 1399
تعداد: (161)