اخبار سیاسی

وزیر کشور: ترامپ فرد مطمئنی برای گفت وگو نیست

وزیر کشور گفت: تا زمانی که آمریکا دست از خوی استکباری خود بر ندارد و نخواهد استقلال جمهوری اسلامی ایران را به رسمیت بشناسد، امکان گفت و گو با آن را نداریم.

24 مرداد 1399

واکنش ظریف به تحریم آمریکا علیه دیوان کیفری بین المللی

محمدجواد ظریف وزیر خارجه ایران با اشاره به وضع تحریم های جدید واشنگتن علیه دیوان کیفری بین المللی نوشت: این نهاد، هدف باج گیری دار و دسته قانون شکنی قرار گرفته که قیافه دیپلمات به خودشان گرفته اند.

20 مرداد 1399

جزئیات اصلاح اساسنامه فدراسیون از زبان نبی، ارسال اساسنامه به فیفا

به گزارش خبرنگاران، مهدی محمدنبی درباره اساسنامه فدراسیون فوتبال و اصلاحات آن که امروز از سوی خبرنگاران منتشر شده بود، گفت: به تاریخچه ورود نمی کنم ولی از شهریور سال گذشته گروهی از فیفا روی اساسنامه کار می کردند که به موضوعات اساسنامه سال 1390 نظر داشتند....

19 مرداد 1399

تاسیس و استقرار دفتر دانشگاه شهید بهشتی در بعضی از صنایع

معاون پژوهش و فناوری دانشگاه شهید بهشتی از تاسیس و استقرار دفتر این دانشگاه در بعضی از صنایع اطلاع داد.

17 مرداد 1399

خبرنگاران امام خمینی(ره) اجرای عدالت را مهمترین ماموریت حکومت می دانست

تهران - خبرنگاران- عضو شورای عالی سیاست گذاری اصلاح طلبان گفت: از دید امام خمینی(ره) اجرای عدالت مهمترین ماموریت حکومت است.

14 مرداد 1399

کره شمالی: ادعای پمپئو چیزی جز یاوه گویی و مزخرف گویی نیست

کره شمالی با صدور بیانیه ای مایک پمپئو وزیر خارجه آمریکا را که مدعی شده ارزش های غرب با تهدیدهای چین روبرو است یک یاوه گو توصیف و بیان نمود واشنگتن در جایگاهی نیست که از چین انتقاد کند.

13 مرداد 1399

امکان فروش 30 درصد سهام عدالت برای مردم در خرداد

به گزارش خبرنگاران به نقل از پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری، حسن روحانی امروز چهارشنبه در جلسه هیات دولت، با بیان اینکه ایستادگی در برابر ستمگران و حمایت از مظلومان، یکی از ستون های اساسی جمهوری اسلامی ایران است، گفت: مردم ایران روز قدس را گرامی می...

10 مرداد 1399

ترافیک سنگین در محورهای ورودی گیلان

خبرنگاران/گیلان فرمانده انتظامی گیلان با اشاره ترافیک سنگین اما روان در محور قزوین به رشت در محدوده منجیل به رودبار، بر رعایت قوانین و مقررات و موازین بهداشتی توسط مسافران تاکید نمود.

4 مرداد 1399

وزیر ارتباطات: خبر های خوبی برای مردم داریم

محمدجواد آذری جهرمی در گفت وگویی با اشاره به توسعه ارتباطات در کشور گفت: در حال حاضر در کشور با سرمایه گذاری های قابل توجه روبرو هستیم و از طرفی بخش زیادی هم دولت سرمایه گذاری نموده و خدمات ارتباطی نسل 3 و 4 در همه شهر های کشور برقرار است و نزدیک به 83 درصد...

31 تیر 1399

بیایید با هم یک دروغ بسازیم و وایرال کنیم!

در شبکه های اجتماعی بسیار پیش می آید که با اخبار کاذب یا فیک، توضیحات اشتباه عکس ها یا بیان فکت های نادرست روبرو بشیویم.

22 تیر 1399

سلیمی: با متخلفان و عوامل افزایش قیمت خودرو برخورد شود

یک نماینده مجلس شورای اسلامی با انتقاد از افزایش قیمت خودرو گفت که این شرایط باعث اعتراض و بلاتکلیفی مردم شده است، انتظار می رود با متخلفان و عوامل افزایش قیمت خودرو برخورد شود.

20 تیر 1399

کرونا در کدام استان ها صعودی و در کدام استان ها نزولی است؟

بر اساس اعلام کمیته اپیدمیولوژی وزارت بهداشت و طبق آخرین تحلیل داده های کشور از نظر شیوع کرونا، فرایند کشوری این بیماری در چند روز اخیر مجددا نزولی شده است.

18 تیر 1399

توضیح روسیه درباره امکان موفقیت طرح ضدایرانی آمریکا

نماینده روسیه در سازمان های بین المللی در وین با اشاره به خروج آمریکا از برجام گفت: واشنگتن حتی نمی تواند پیشنهاد دهد که مکانیسم ماشه (سازوکار حل وفصل اختلافات در برجام) فعال شود.

15 تیر 1399

چالشهای مالی و امنیتی در برابر الکاظمی قرار گرفته است

به گزارش خبرنگاران به نقل از بغداد الیوم، محمد الحلبوسی رئیس مجلس عراق احتمال داد که کابینه پیشنهادی مصطفی الکاظمی امروز بتواند رای اعتماد مجلس این کشور را به دست آورد.

14 تیر 1399

هشدار محققان: توقف سیاست های قرنطینه موجب بازگشت سریع کرونا می گردد

نتایج یک آنالیز علمی که در آمریکا اجرا شده نشان می دهد اگر کشورهای دنیا با سهل انگاری سیاست های قرنطینه را انتها دهند، این بار کرونا با سرعتی بسیار بیشتر بازخواهد گشت.

5 تیر 1399

وزیر بهداشت: سال جاری 8 هزار تخت بیمارستانی اضافه می گردد

وزیر بهداشت گفت: در سال 99 حدود 8000 تخت جدید به شمار تخت های کشور در مناطق کمتر توسعه یافته اضافه خواهیم کرد که قسمتی از آن مربوط به پروژه سال 99 ما و بخش دیگر مربوط به پویش 2050 است.

28 خرداد 1399

وزیر صنعت هم به خاطر انتصابات از مجلس تذکر گرفت

نماینده خمینی شهر در مجلس با بیان اینکه وزیر صنعت مراقب انتصاب افراد مسئله دار باشد، گفت: مجلس بر انتصابات در وزارتخانه ها نظارت جدی دارد.

24 خرداد 1399

زنگنه می تواند خواسته روحانی را اجابت کند؟

به تازگی رییس جمهور به وزیر نفت دستور داده که باتوجه به شرایط فعلی بازار نفت به فرایند پیشبرد برنامه ها و سیاست های افزایش تولید فرآورده های نفتی و جلوگیری از خام فروشی نفت، بیش از پیش شتاب دهد.

22 خرداد 1399

اشغالگری آمریکا ساختار سیاسی عراق را نابود کرد

به گزارش خبرنگاران به نقل از المعلومه، مصطفی الکاظمی نخست وزیر مکلف عراق در جریان ملاقات امروز خود با اصحاب رسانه تاکید نمود که آمریکا ساختار سیاسی عراق را ویران نموده است.

20 خرداد 1399

پیام جانسون پس از خروج از بیمارستان

فارس نوشت: با عبور شمار قربانیان ویروس کرونا در بریتانیا از مرز 10 هزار نفر، نخست وزیر این کشور که به تازگی از بیمارستان مرخص شده در پیامی ویدئویی بر لزوم رعایت مقررات قرنطینه تأکید و از کادر درمانی کشورش تشکر کرد.

15 خرداد 1399
تعداد: (140)